Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İL BAŞKANI KALAYCI SÖYLENTİLERE YANIT VERDİ

...

Okunma: 4095

09.08.2019 12:07

Facebook'ta Paylaş

AK Parti’deki temayül yoklamasının ardından parti genel merkezinde AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına getirilen Ümit Aksal resmen göreve başladı. Aksakal için düzenlenen törende konuşan İl Başkanı Turhan Kalaycı hakkındaki görevden alınma söylentilerinin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

 

Kalaycı konuya ilişkin açıklamasında, “Bundan sonra yine Bartın’a güzel hizmetlerde bulunacağımıza inanıyorum. Asla kırılma olmadan fitne ve fücura yer vermeden yolumuza devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz. AK Parti Türkiye’de 2 kişiden 1’inin oyunu alana bir parti. Liderimiz sadece AK Parti’nin değil, Türkiye’nin değil, İslam aleminin umudu olmuş bir dünya lideri. Dolayısıyla bize düşen görev birlik ve beraberlik ruhunu asla bırakmadan yoluma devam etmektir. Biz liderimize güveniyoruz,  Türkiye’mize ve milletimize güveniyor ve yolumuza devam ediyoruz. Durmak yok, yola devam.”

 

“Söylentilere, dedikodulara inanmayın”  

 

Sosyal medyada bazı söylentiler geziyor. Kendini gazeteci zanneden bir arkadaşımız bir şeyler ortaya atıyor. Bunların aslı astarı yok. Böyle bir gelişme yok. Herhangi bir gelişme olduğunda da biz size bunu açık bir şekilde duyururuz. Hiçbir şekilde bu söylentilere itibar etmeyin. Dedikodulara inanmayın, dedikodularla hareket etmiyoruz. Biz büyük bir aileyiz. İnanın geçmişten daha fazla birbirimize sarılmaya, birlik ve beraberlik içerisinde olmaya ihtiyacımız var.

 

“Ülkemiz büyük bir krizden çıkmıştır”

 

Ülkemiz büyük bir krizden çıkmıştır. Gerçekten büyük bir krizi atlattık.  Ülkemizin aydınlık günleri yakındır. Daha da aydınlık olacaktır. Biz buna inanıyoruz. Hükümetimize ve liderimize güvenimizi asla kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz de. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Liderimizi de başımızdan eksik etmesin.” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00396
0.004542021-09-25 14:41:21