Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İLKİM AYDIN’IN İLK KLİBİ YAYINDA

...

Okunma: 14820

23.02.2017 16:10

iklim aydın, klip, sen yoksan,
Facebook'ta Paylaş

 

Sesi ve çalışmalarıyla Bartın’ın gururu olan Solist İlkim Aydın, “Sen Yoksan” ile müzik piyasasına girerek ilk klibini çekti. Klip sosyal paylaşım platformu Youtube üzerinden yayınlanmaya başlarken TRT Müzik tarafından hazırlanan single müzik marketlerde yerini aldı.

 

Bartınlı solist İklim Aydın müzik sektöründeki başarı çıtasını yükseltmeye ve müzik dünyasındaki başarısını zirveye taşımaya devam ediyor. Aydın, “Sen Yoksan” isimli albümü ile müzik piyasasına girerek ilk klibini çekti. Sözü ve müziği ise İlkim Aydın’a ait olan “Sen Yoksan” isimli şarkının klibi İstanbul Çekmeköy-Şile tarafında çekildi.

 

Bartınlı Solist İlkim TRT Müzik tarafından hazırlanan single müzik marketlerde yerini alırken şarkının aranjesi Mustafa Canbazlar'a ait. Perkusyon Gurur Nar, yaylı grubu Gündem Yaylı, bass gitarda Eylem Pelit, udda Cümbüş, gitarda Uğur Varol, davulda Cengiz Tural, mix ve masteringde Çağrı Kodamanoglu yer aldı.

Projeye hiç aklında yokken başvurduğunu ifade eden Aydın, “Aslında hiç aklımda yokken bir gün, TRT Müziğin bir projesini gördüm ve başvurdum. Bana beste yapıp yapmadığımı sordular. Bir kaç tane vardı. Benim için en değerli olanı seçtiler. "Sen Yoksan" adlı bestemi çok beğendiler. Hem bu kadar çabuk hem de böyle güzel bir sonuç beklemiyordum. TRT müzik klibinizi çekiyor, siz şarkınızı yaptırıyorsunuz. Bir nevi klip sponsorunuz TRT oluyor” dedi.

 

Şarkının söz ve müziğinin kendisine ait olduğunu söyleyen Aydın, “Şarkının söz ve müziği bana ait. Aranjesi ise Mustafa Canbazlar'a ait. Perkusyon Gurur Nar, yaylı grubu Gündem Yaylı, bass gitarda Eylem Pelit, udda Cümbüş, gitarda Uğur Varol, davulda Cengiz Tural, mix ve masteringde Çağrı Kodamanoglu yer aldı. İnsanların dijital ortamda kolaylıkla ulaşıp dinleyebilecekleri bir proje oldu. Benim de tek istediğim duyan herkesin yüreğinde bir yere dokunmak. Şarkının oluşumu ve hayatımla ilgili her şeyi ilk kez TRT Müzik röportajımda izleyebilecekler. TRT Müzik ile beraber yaptığımız röportaj ve klibimiz ilk kez TRT Müzikte ve sosyal medya ortamında yayınlanmaya başladı. Şarkımızın klibini İstanbul Çekmeköy-Şile tarafında çektik. Çekimler 15 saat sürdü. İç ve dış çekimler bir villada yapıldı. Hava çok soğuk olduğu için klibi çekerken resmen donduk. Hatta hava o kadar soğuktu ki villadaki havuz bile donmuştu. Emeğimize değdi, harika profesyonel bir ekiple çalıştık. Klibin kamera arkası görüntüleri de izlenebilecek. Şarkı benim için çok özel olduğundan klip çekimlerinde çok ağladım. Çekimi genelde çok ağladığım için durdurduk Klipte de gözyaşlarımı izleyicilerimiz görecektir zaten.” Diye konuştu.

Etiketler: iklim aydın, klip, sen yoksan,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.44162
1.443622020-07-07 06:40:08