Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İNKUMU YOLUNDA YAĞMUR SONRASI AZRAİL'LE DANS

...

Okunma: 6797

08.08.2018 15:11

inkumu, bartın inkumu, inkumu yolu, bartın sahil, inkumu sahili, inkumu haberleri, kaza haberleri, yağış, kayganlaşan yol, bartın tv, aba medya
Facebook'ta Paylaş

Bartın’ın kıyı kesimlerinde etkili olan yağışlı hava kazaları da beraberinde getirdi.

 

Bartın-İnkumu yolunun ormanlık araziler içinden geçen virajlı ve dar bölümlerinde yolun kayganlaşması nedeniyle kontrolden çıkan araçlar birbirine girdi.

 

Sadece bir saat içerisinde birçok aracın karıştığı kazalar meydana gelirken vatandaşlar diğer sürücüleri dikkatli olmaları için uyardı.

 

Kazalarda şans eseri can kaybının yaşanmaması ise teselli oldu.

 

Her seçim döneminde gündeme gelen ancak her seçim sonrası unutulan İnkumu tünelinin zaruri bir ihtiyaca dönüştüğü yaşanana kazalarla göz önüne seriliyor.

 

Yaz aylarında her gün binlerce aracın giriş çıkış yaptığı İnkumu yolunun dar, yokuş ve virajlı olması sürücülere zor anlar yaşatıyor.

 

Her yaz mevsiminde onlarca aracın kaza yaptığı yolda iyileştirme çalışması da yapılmıyor. Geçtiğimiz yaz mevsiminde onlarca kez haber yapılmasına karşın yol çizgileri dahi yaz bitimine yenilenebilen İnkumu yolunda vatandaşlar adeta Azrail’e karşı yolculuk yapıyorlar.

 

İnkumu’na ulaşımı kolaylaştıracak bir tünel yapımı için devletin gücü mü yetmiyor? Yoksa yönetici ve siyasilerin basiretsizliği mi tünele engel oluyor? Yaz kış turizmden pay alabilecek ve tünel yapılması durumunda kış aylarında da yüksek oranda yerleşim olacağı düşünülen İnkumu neden göz ardı ediliyor?

 

 İşte bu sorular vatandaşların dilinden diline dolaşıyor.

 

Etiketler: inkumu, bartın inkumu, inkumu yolu, bartın sahil, inkumu sahili, inkumu haberleri, kaza haberleri, yağış, kayganlaşan yol, bartın tv, aba medya
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11615
0.116542020-05-25 01:47:08