Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İNŞAAT SEKTÖRÜNE CAN SUYU GELDİ...

Ülke genelinde son 3 aydır durağanlaşan inşaat sektörü Ziraat Bankası’nın kredi faiz oranlarını düşürmesiyle yeniden canlanmaya başladı.

Okunma: 892

06.03.2019 11:49

Facebook'ta Paylaş

Ülke genelinde son 3 aydır durağanlaşan inşaat sektörü Ziraat Bankası’nın kredi faiz oranlarını düşürmesiyle yeniden canlanmaya başladı.

 

Ziraat Bankasının %1.23 faiz oranını düşürmesi ile birlikte sektör hızlı bir şekilde ayağa kalkacağının altını çizen Yıldırım yapı Gayrimenkul Firması Sahibi Murat Yıldırım, “Son 3 aylık zaman diliminde emlak ve inşaat sektöründe belirgin bir düşüş olduğunu söylememiz mümkündür. Gelinen noktada ise hükümetimizin hayata geçirdiği ekonomik reformlar sayesinde piyasalarda olumlu tepkiler oluştu. Bunun ile birlikte inşaat sektöründe belirgin iyileşmeler görüyoruz. Önümüzde ki günlerde sektörde oluşan olumlu havanın piyasalara yansıyacağını görüyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomik gelişmeler için gösterdiği üstün gayretleri için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca  İlimize gelecek ve büyük müjdeler verecek olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretlerini önemsiyoruz. Yapacağı açıklamalar hem bizi, hem de ülke insanımızı mutlu edecektir. Dolayısıyla yaşanan gelişmeler sayesinde ekonomimizdeki olumlu ivme inşaat sektöründe de canlanma sağlayacaktır. Ziraat Bankası’nın konut kredilerinde düşüş sayesinde ev almayı düşünen vatandaşlarımız için büyük fırsat olacaktır. Her zaman değişmeyen kural olan, ‘Gayrimenkul en iyi yatırım aracıdır’ söyleminden yola çıktığımız zaman vatandaşlarımız yaptığı birikimlerini mutlaka konut sektöründe değerlendirmesini öneririz.” dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04092
0.041392020-05-26 03:08:10