Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İŞ GÖREMEZLİK PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Bartın Çimento San.ve Ticaret A.Ş. arasında Geçici İş Göremezlik Ödenekleri’nin Mahsuplaşma işlemlerine İlişkin Protokol imzaladı.

Okunma: 6258

28.12.2016 18:32

sgk, ekrem öztekneci, fevzi bingöl, çimento, sanko,
Facebook'ta Paylaş

 

Geçici İş Göremezlik Ödenekleri’nin Mahsuplaşma işlemlerine ilişkin Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Bartın Çimento San. ve Ticaret A.Ş. arasında protokol imzaladı. İl Müdürü Ekrem Öztekneci, imzalanan protokolün sigortalılara işveren tarafından istirahatlı oldukları dönemde ödenecek iş göremezlik ödeneklerinin işverenin SGK’ya olan prim ve prime ilişkin her türlü borçlarından mahsup edilmesine olanak sağladığını belirterek bu protokol ile vatandaşların iş göremezlik raporu için kuruma gelmelerine ihtiyaç kalmadığını, bununla birlikte zaman, işgücü ve emek kaybının önüne geçildiğini belirtti.

 

Bartın Çimento San.ve Tic.A.Ş. Genel Müdürü Fevzi Bingöl’de çalışanların iş gücü ve zaman kaybının önüne geçmede önemli katkılar sunan protokolün kurumlara ve çalışanlara hayırlı olmasını dilerken vatandaş odaklı çalışmaları için Sosyal Güvenlik Kurumu nezdinde İl Müdürü Öztekneci’ye teşekkür etti.

 

Protokolü Sosyal Güvenlik Kurumu adına İl Müdürü Ekrem Öztekneci imzalarken, Bartın Çimento San.ve Tic.A.Ş.adına Genel Müdürü Fevzi Bingöl imzaladı.

Etiketler: sgk, ekrem öztekneci, fevzi bingöl, çimento, sanko,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.72883
1.729232020-04-01 08:39:01