Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İSİM BENZERLİĞİ BAŞINA İŞ AÇTI

Bartın'ın tanınmış müzisyeni isminin Müge Anlı'da geçmesi üzerine hayatının en zor gününü yaşadı...

Okunma: 143

22.09.2021 15:42

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da uzun yıllardır müzisyenlik yapan ve Bartın’ın tanınan saygın simalarından biri olan Ersin Güneş hayatının en zor günlerinden birini yaşadı.

Peki Ersin Güneş’e hayatının en zor gününü yaşatan o olay neydi?

ATV ekranlarında bugün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Bartın damga vurdu.

İstanbul’da yaşayan 50 yaşındaki Türkan Günday isimli kadın sosyal medya hesabından kendi ölüm ilanını vererek kayıplara karıştı.

Yakınları Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkarak Günday’ın bulunması için çağrıda bulundu.

Programda Günday’ın Bartın’da Ersin Güneş isimli evli bir kişi ile görüştüğü ve Bartın’da olabileceği ifade edildi.

Tüm gözler Bartın’ın tanınmış müzisyenlerinden Ersin Güneş’e çevrildi. Ersin Güneş’in telefonu çağrı üzerine çağrı aldı. Hiçbir şeyden habersiz olan Ersin Güneş ise durumun isim benzerliğinden kaynaklandığını ifade etti.

Kendisini arayanlara böyle bir durumun olmadığını ileten Güneş, yaşadığı talihsizliğin Kozcağız bölgesinde oturan bir vatandaşın kendisi ile aynı ismi taşımasından kaynaklandığını ifade etti.

Ayrıca ATV kanalını da arayan Güneş, Bartın'da tanınmış bir isim olduğunu, bahse konu kişinin kendisi ile hiç bir alakasının olmadığını, isim benzerliği ile ilgili düzeltme yapılmaz ise kanal ve program hakkında hukuki süreci başlatacağı şeklinde uyarıda da bulundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan 50 yaşındaki Türkan Günday ise canlı yayına bağlanarak kendisinin hayatta olduğunu, ilgisizlik nedeniyle uzaklaşmak istediğini ve Bartın’da olduğunu söyledi.

Müge Anlı Günday’ı İstanbul’a stüdyoya davet etti.

Yakınları ise Günday’ın sağsağlim bulunması ile büyük bir sevinç yaşadı.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01476
0.015332021-10-21 03:00:29