Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İSKELE CADDESİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU...

İSKELE CADDESİ ESNAFI İFTARDA BULUŞTU

Okunma: 557

31.05.2019 12:32

Facebook'ta Paylaş

Bartın’da İskele Caddesi esnafları ve Yukarı Çarşı esnaflarının katkılarıyla düzenlenen iftar programı geniş katılıma ev sahipliği yaptı.
 

İskele Caddesinde kurulan sofralarda bir araya gelen esnaflar hep birlikte iftar yaptı. İftar yemeğine dükkan ve işyeri bulunan esnaflar, çalışanlar ve aileleri katıldı. İftar öncesinde Kur-an’ı Kerim tilaveti okunurken dualar edildi.

 

Bu yıl üçüncü kez gerçekleşen ve yaklaşık 500 kişinin katıldığı iftar yemeğinin her yıl düzenlenerek geleneksel hale getirileceği belirtildi.

 

https://www.facebook.com/bartintv/videos/877631232579793/

 

Yukarı Çarşı esnafları bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdikleri iftar programını uzun yıllar boyunca sürdürmeyi planladıklarını ifade ederek, “Her yıl daha da büyüyerek ve genişleyerek bu iftar geleneğini sürdürmek istiyoruz. Katkı veren tüm esnaf dostlarımıza ve davetimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. Ramazan ayının maneviyatını en derin duygularla yaşamamıza neden olan iftar sofraları aynı zamanda birleştirici bir özelliğe de sahip. Bu manada da esnaf dostlarımız, çalışan personeller ve aileleri ile bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu büyük buluşmadan dolayı da çok mutluyuz.” şeklinde görüşlerini belirttiler.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04075
0.041232019-09-18 09:58:51