Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İSLAM'DAN PAPAZ YORUMU: "NİYE ALINDI NİYE BIRAKILDI PAPAZ BİLE ANLAMADI!"

İSLAM'DAN PAPAZ YORUMU: "NİYE ALINDI NİYE BIRAKILDI PAPAZ BİLE ANLAMADI!"

Okunma: 672

19.12.2018 09:41

Facebook'ta Paylaş

Meclisteki konuşmalarıyla Türkiye'nin ve dünyanın dikkatni üzerine çeken Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam’ın Bartın konferansı büyük ilgi gördü.

 

Bartın Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen "Hak ve Adalet Ekseninde Türkiye" konulu konferansta salonun tamamı dolarken çok sayıda kişide konferansı ayakta takip etti.

 

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay’ın ev sahipliği yaptığı konferansa farklı siyasi partilerden temsilcilerin de katılım sağlamaları dikkat çekti.

 

Programın ilk bölümünde iki hafta önce vefat eden Saadet Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Fikret Ercan’ı anmak üzere hazırlanan video salonu dolduran yüzlerce kişiye duygu dolu anlar yaşattı.

 

İl Başkanı Yurtbay’ın açılış konuşmasının ardından Prof. Dr. Cihangir İslam "Hak ve Adalet Ekseninde Türkiye" konulu konferansına başladı.

 

Milletvekili İslam’ın konferansta ki konuşmaları pür dikkat dinlenirken ekonomi ve adalet başlıkları altındaki söylemleri dikkat çekti.

 

Konferansın son bölümü soru-cevap şeklinde geçti.

 

Konferansa katılanların dövizdeki artış ve papaz brunson hakkındaki bir sorusunu yanıtlayan Milletvekili İslam, “Papaz bile niye alındı, niye bırakıldı anlamadı” dedi.

 

Programın tamamı Bartın Televizyonu Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı. Program saatler içinde 6 bin kişi tarafından izlendi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.55608
0.556642020-02-29 14:10:43