Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İŞTE PROJELERİN AÇIKLANACAĞI TARİH...

İŞTE PROJELERİN AÇIKLANACAĞI TARİH.

Okunma: 546

20.02.2019 11:58

Facebook'ta Paylaş

Yüksek Seçim Kurulu’na resmi olarak başvurusunu gerçekleştiren AK Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz merakla beklenen projelerini ise 23 Şubat Cumartesi akşamı saat 18:00’da Bartın Kültür Merkezinde açıklayacak.

 

Proje tanıtım toplantısına tüm Bartın halkını davet eden Aldatmaz, “Bartın’ı marka kent ve bir cazibe merkezine dönüştürmeye kararlıyız. Bartın’ın geleceğine ışık tutacak projelerimizi açıklayacağımız 23 Şubat Cumartesi akşamı  saat 18:00’da ki proje tanıtım toplantımız için tüm Bartın halkını Kültür Merkezine bekliyoruz.” dedi.

 

 

Sorunları kısa sürede çözeceğiz

 

Bartın’ı bir marka kente ve bir cazibe merkezine dönüştürmekte kararlı olduklarını ifade eden AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Aldatmaz, “Kıymetli Bartın halkının partimize ve şahsıma gösterdiği destekle çıktığımız kutlu yolculuk inanıyoruz ki zaferle sonuçlanacak. Bu zaferde kaybeden olmayacak ve kazanan Bartın olacak. Resmi olarak Yüksek Seçim Kurulu’na adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Bartın 31 Mart seçimleriyle birlikte gönül belediyeciliği ile tanışacak. Altını çizerek belirtmek gerekir ki biz Bartın’ı Bartın halkı ile birlikte yöneterek daima ileriye yol alacağız. Bu yolculuğun her bir kilometresi Bartın’ın gelişmesini sağlayacak. Gönül belediyeciliği ile halkımızın hem sesi, hem kulağı hem de gözü olacak, güçlü belediyecilikle Bartın’ı hak ettiği noktaya hızla taşıyacağız.  Bartın’ın sorunlarını kısa sürede çözecek ve eş zamanlı olarak  hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi hem marka şehre hem de bir cazibe merkezine dönüştüreceğiz ” dedi.

 

Bartın’ı ayağa kaldıracak projeler için yola çıktık

 

Bartın’ın tarihte bir ticaret merkezi olduğunu ve bu vasfı tekrar kazanması gerektiğine vurgu yaparak açıklamasını sürdüren Başkan Adayı Aldatmaz, “Kentimizdeki ticaret hacmi geçmişte Bartın’ı bir ticaret merkezine dönüştürmüş ancak zamanla izlenen yanlış politikalar Bartın’ı ticaret merkezi konumundan uzaklaştırmış. Biz sadece belediyecilik hizmeti sunmak için yola çıkmadık. Belediyecilik hizmetleriyle beraber Bartın’ı yeniden ayağa kaldıracak projelerimizi hayata geçirmek için yola çıktık. Ne mutlu ki Bartın halkı da bu yolda bizlerle birlikte yürüyor. Vatandaşlarımızın desteğini tam olarak yanımızda hissediyor ve görüyoruz. Bu desteğin her geçen gün daha da büyümesinden ayrıca mutluluk duyuyoruz.” dedi.

 

Projelerimizle Bartın’ı tam yol ileriye taşıyacağız

 

Birbirinden değerli ve titizlikle hazırlanan projelerle Bartın’ı yeniden ayağa kaldıracaklarını kaydeden Başkan Adayı Aldatmaz, “Şehrimizin geleceğine ışık tutacak projelerimiz hazır. Her bir projemiz Bartın’ın bugünü değil geleceği ve gelişimi düşünülerek titizlik içinde hazırlandı. Her bir projemiz değişim ve gelişim odaklı. Bartın’ın geleceğine ve gelişimine ışık tutan projelerimizi halkımızla paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Şehrimizin sorunlarının çözümüyle birlikte Bartın'ın ticaret ve turizm merkezine dönüşmesi için atacağımız adımlar belli. Bu adımlarla birlikte Bartın’ı marka kent ve cazibe merkezine dönüştürme konusunda da gecemizi gündüzümüze katacağız. Kaybedilen her bir günü telafi edecek ve Bartın’ı tam yol ileriye taşıyacağız.” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07619
0.076672020-05-27 01:41:22