Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İŞTE YENİ İL EMNİYET MÜDÜRÜ

Devir teslim yapıldı yeni Müdür göreve başladı...

Okunma: 5183

23.08.2017 18:08

bartın, il emniyet, emniyet müdürü, ogün vural, emniyet müdürü ogün vural
Facebook'ta Paylaş

 

İl Emniyet Müdürleri kararnamesiyle Polis Başmüfettişliğine getirilen Bartın İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu görevini Polis Başmüfettişi Ogün Vural’a törenle devretti.

 

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ogün Vural Emniyet Müdürlüğü binası önünde karşılandı. Karşılamanın ardından makam odasında devir teslim töreni gerçekleştirildi.

 

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Polis Başmüfettişliğine atanan Aydoğdu, yeni İl Emniyet Müdürü Ogün Vural’a görevinde başarı dileklerinde bulundu.

 

Aydoğdu: “Darbe kalkışmasına şahit olduk”

 

Aydoğdu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bartın’da çok zor bir görev süreci yaşadık. 2,5 yıl içerisinde 3 seçim gördük ve bir darbe kalkışmasına şahit olduk. Bu süreçte Bartın’ın huzuru ve güvenliği için çalışan bir emniyet teşkilatımız vardı. Teşkilatımızı Bartın halkı bağrına bastı. Bu zor görevde üzerimizdeki yükü alan ve bu yükü benimle birlikte paylaşan emniyet teşkilatımızdaki en alt kademedeki bekçiden polis memuru arkadaşlarımıza ve rütbeli yardımcılarıma kadar hepsine sonsuz teşekkür ediyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Bu zor görevi her türlü sıkıntıya ve cefaya katlanarak of bile demeden yaptılar. Geçirdiğimiz 3 seçim boyunca 12-12 çalışma sistemiyle çalıştılar ve çevre illerdeki her türlü miting ve toplumsal olaylarda görev aldılar.

Bartın küçük bir il ama Türkiye’nin belki de en huzurlu illerinden bir tanesi. Bu huzurun ve güvenin sağlanmasına ve kurumlar arası koordinenin oluşmasında en büyük destekçimiz Sayın Valimiz oldu. Kendisine şükranlarımı arz ediyorum. Bütün kamu kurum ve kuruluşlarının değerli yöneticilerine bizimle işbirliği içerisinde oldukları için teşekkür ediyorum.” dedi.

 

“Milletimizin mayası sağlam”

 

Darbe kalkışmasında çok sayıda şehit verdiklerini kaydederek konuşmasını sürdüren Aydoğdu, “Çok sayıda vatandaşımız da şehit oldu. Anadolu’ya girişimizden bu yana günümüze kadar Anadolu’nun Türklerin yurdu olmasında ve bu toprakları vatan yapan bütün şehitlerimize başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Allah’tan rahmet diliyorum ve minnetlerimi sunuyorum. Bu uğurda gazi olan ve sonrasında vefat eden tüm gazilerimizi de rahmet anıyorum. 15 Temmuz gazilerimize de Allah’tan acil şifalar diliyorum. Milletimizin mayası sağlam. Bu benim en çok sevindiğim husustur. Gelecek nesillerimizin da bu toprakların vatanımız olmasını devam ettirmek için hiç çekinmeden ve gözünü dahi kırpmadan canını feda edecek nesiller olarak yetişmesini arzu ediyorum. Bartın’daki görevim sona erdi. Çalıştığım süre zarfında mümkün oldukça adaletli, vicdanlı ve hukukun üstünlüğüne inanarak görev yapmaya çalıştım. Huzur içerisinde bayrağı yeni Emniyet Müdürümüz Ogün Vural Bey’e teslim ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Vural: “Bize de övünç kaynağı nasip oldu”

 

Yeni İl Emniyet Müdürü Ogün Vural ise konuşmasında, “Sayın Müdürümüz o kadar güzel bir konuşma yaptı ki bu sözlere katılmamak mümkün değil. Böylesine başarılı bir emniyet müdürümüzün ardından görev almanın zorluğunun da bilincindeyim. Hem güzel bir kadro hem de güzel halkla ilişkiler kurmuş olmanın mutluğunu yaşarken bize de övünç kaynağı nasip oldu. Sayın Müdürümün başarılarının devamını sağlamakta benim en büyük görevim olacak.” dedi.

 

“Çabayı makro düzeyde göstereceğim”

 

Vural konuşmasının devamında, “Bu bayrağı kurumumuzun ilimizdeki en yüksek temsilcisi pozisyonundayken daha ileriye taşıyacağımdan da gerek Bartın halkının gerekse devlet büyüklerimizin en ufak kuşkusu ve endişesi olmasın. Adaletin savunuculuğunu yapan, adaletin ilk durağı olan emniyet teşkilatının başarılı olması için elimden gelen çabayı makro düzeyde göstereceğim. Bunu da ekip arkadaşlarımızla birlikte huzur içerisi de çalışarak gerçekleştireceğiz. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Ben bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Sayın Müdürümüze şükranlarımı arz ediyorum. Bundan sonraki görev hayatında ve özel hayatında kendisine huzur dolu bir yaşam diliyorum.” dedi.

Etiketler: bartın, il emniyet, emniyet müdürü, ogün vural, emniyet müdürü ogün vural
Okuyucu Yorumları

fatih altın

24.08.2017

Gerçekten çok adaletli !!!görev yaptınız.tebrik ediyorum adaletinizle ilahi adalete hesaplaşmanız da bu kadar kolay olur mu bilemem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.10787
0.108282019-05-20 19:56:48