Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NUHOĞLU BARTIN’A GELDİ...

İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NUHOĞLU BARTIN’A GELDİ.

Okunma: 905

28.11.2018 10:42

Facebook'ta Paylaş

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu Bartın’a gelerek teşkilat mensuplarıyla buluştu. Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu yerel seçimlerde CHP ile ittifak yapmayacaklarını ancak CHP’den bazı seçim çevreleri için işbirliği teklifinde bulunduğunu ve bunun da değerlendirildiğini açıkladı.

 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu Bartın’da teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu yerel seçimlere yönelik istişarelerde bulunarak bir takım açıklamalar yaptı.

 

Genel Başkan Yardımcısı Nuhoğlu açıklamasında 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti ile CHP arasında bir ittifakın olup olmayacağına da açıklık getirdi. Nuhoğlu yaptığı açıklamada iki parti arasında herhangi bir ittifakın söz konusu olmadığını ancak CHP’den bazı seçim çevreleri için işbirliği teklifi geldiğini söyledi.

 

“Bir iş birliği teklifi gelmişti”

 

CHP’nin bu teklifini değerlendirdiklerini ifade eden Nuhoğlu, “İttifak söz konusu değildir. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı bizi ziyaret etti. Bu ziyarette bir işbirliği yapabilme yönünde teklifinde bulundu. Biz de bu teklifi inceleyeceğimizi bildirdik. Bu hafta o inceleme, görüşme süresi bitiyor.  Muhtemelen Çarşamba günü (Bugün) Başkanlık Divanında değerlendireceğiz. Ona göre bir karara varacağız. Ama bir ittifak söz konusu değildir. Bazı seçim çevrelerinde bir iş birliği teklifi gelmişti. Biz ona cevap hazırlıyoruz” dedi.

 

“Hazırlıklarımızı sürdüreceğiz”      

 

Bartın ziyaretinde teşkilatın isteklerini ve varsa eksikliklerini tespit etmek istediklerini de dile getiren Hayrettin Nuhoğlu, “Teşkilatımızla bir araya gelip onları ziyaret etmek istedik. Bu ziyarette teşkilatımızın hem isteklerini öğreneceğiz hem de varsa bir eksiklikleri onları görüp tespit edeceğiz. Buradan edindiğimiz bilgileri de genel merkezimizde başkanlık divanında değerlendireceğiz. Ona göre de hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.26683
0.267192020-05-25 13:39:51