Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İYİ PARTİ İL KONGRESİNİ YAPTI

...

Okunma: 6847

06.03.2018 17:06

iyi parti, bartın, mehmet  yolcu, il başkanı, kongre, il kongresi
Facebook'ta Paylaş

İyi Parti Bartın Kurucu Başkanı Mehmet Yolcu gerçekleşen İl Kongresinde Başkanlık görevini perçinledi.

 

İYİ Parti Bartın 1. Olağan İl Kongresi Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim merkezi salonunda gerçekleştirildi.

 

Divan Başkanlığını eski Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Üyesi ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Dr. Recep Sanal, Divan Başkan Yardımcılığını Avukat Semih Sargın, Divan Kâtip Üyeliklerini Ümran Bayraktar, Nebahat Birgücü ve Oya Hakouz’un yaptığı kongreye İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar, İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Yolcu, İYİ Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Mustafa Küçüktabak ve çok sayıda partili ile STK temsilcisi katıldı.

 

Tek liste halinde gidilen secim sonucunda delegelerin tamamının oyunu alan Mehmet Yolcu İYİ Parti Bartın İl Başkanlığına seçildi.

 

Yolcu: “Zafere imza atacağız”

 

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Yolcu kongrede yaptığı konuşmada Olağan Genel Kurula katınla tüm partililere teşekkür ederek ilçelerde örgütlenmelerini tamamladıklarını en kısa zamanda belde örgütlerini de kurarak tamamlayacağını belirtti. Başkan Yolcu ilk yerel seçimlerde Bartın’ın İl Belediyesi dahil olmak üzere ilçe ve belde başkanları seçimlerini kazanarak bir zafere imza atacaklarını söyledi. Yolcu, Genel Başkanları Meral Akşener önderliğinde genel seçimleri de kazanacaklarını ifade ederek ülkenin tek adam ve saray rejiminden kurtulacağını söyledi.

 

İyi Parti Yönetim Kurulu

 

İYİ Parti Bartın İl Yönetim Kurulu ise; Ufuk Kasap, Rüştü Kılıç, Süleyman Çakmak, Hacı Ömer Kemik, Dursun Karamazak, Levent Toprak, Nihat Alevli, Ali Ortakçı, Volkan Karamazak, Ömer Ersöz, Metin Özyıldız, Namık Kozak, Tayfun Yalçınalp, Şinasi Akkaş, Ali Menteş, Şükran Toprak, Dursun Yoğurtçu, Demet Tepik, Handan Yolcu, Celal Kanmaz, Kübra Güneş, Hava Çakmak, Mehtap Ayvaz, Serap Amasra ve Recep Aydemir’den oluştu.

 

İYİ Parti Bartın İl Disiplin Kurulu ise; Mehmet Işık Kaptan Eker, Recep Yalçınalp, Recep Kıral, Gültekin Kaymakçı, Hanife Güneş, Ayten Fındık, Niyazi Şaldırak, Eyüp Topal ve Ayten Taşçı’dan oluşurken Genel Merkez Üst Kurul Kurultay Delegeliklerine Mehmet Yolcu, Ufuk Kasap, Azmi Bakan ve Semih Sargın seçildi.

 

 

Etiketler: iyi parti, bartın, mehmet yolcu, il başkanı, kongre, il kongresi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.22292
0.223422020-02-28 10:45:02