Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
JANDARMA TRAFİK TİMLERİ 7/24 GÖREVDE

...

Okunma: 2934

28.08.2018 16:24

jandarma, trafik, tim, amasra, kontrol, uygulama, bartın jandarma, bartın jandarma komutanlığı, amasra jandarma trafik, trafik timi, abamedya, bartın tv, bartın haberleri, jandarma haberleri, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz Kurban Bayramında Bartın’ın en kalabalık bölgelerinden biri konumuna gelen Amasra ilçesinde Jandarma Trafik Timlerince sorumluluk bölgesinde gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamaları trafik ve asayiş güvenliğinin sağlanmasında büyük rol oynadı.

 

Amasra Jandarma Trafik Timlerince gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamalarında rutin kontrollerin yanı sıra sürücüler trafik kurallarına uymaları ve dikkatli bir şekilde seyir etmeleri konusunda uyarıldılar. Uygulama noktalarında durdurulan araç sürücüleri ve yolcular Jandarma ekiplerince gerçekleşen uygulamaların büyük önem taşıdığına dikkat çekerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Amasra Jandarma Trafik Timlerince gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamalarında Trafik Dedektifleri Projesi broşürleri dağıtıldı. Broşürlerde sürücülerin ve yolcuların seyahatleri boyunca emniyet kemeri takmaları, kırmızı ışıklarda durmaları, hareket halindeki araçlarda ayakta durmamaları gibi konular hakkında farkındalık yaratan bilgiler yer aldı.

 

Bayram boyunca binlerce aracın geçiş güzergahı olan noktalarda yapılan uygulamalar bayram dönüşünde de uygulandı. Jandarma Trafik Timlerinin bayram sonrasında da devam eden uygulamaları bölgede kaçak göçmen geçişlerinin önüne geçilmesinde de önemli katkı sağlıyor.

Etiketler: jandarma, trafik, tim, amasra, kontrol, uygulama, bartın jandarma, bartın jandarma komutanlığı, amasra jandarma trafik, trafik timi, abamedya, bartın tv, bartın haberleri, jandarma haberleri, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.27451
1.274922020-05-26 06:14:17