Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Kalaycı 23 Nisanı kutladı

Okunma: 63

25.04.2022 12:32

Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kalaycı, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünyada geleceğin büyükleri olan çocuklara armağan edilen ilk bayram olma unvanını taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlamanın mutluluğu içindeyiz.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı 23 Nisan 1920, Türkiye'nin tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak kabul edilmiş ve halkımızın kendi kaderini kendisinin belirlediği yeni bir dönemin kapılarını açmıştır. 23 Nisan, Türk milletinin yeniden şahlanışıdır. Gazi Meclis, milletinden aldığı güç ve inançla, tüm dünya milletlerine örnek olan bir ulusal kurtuluş savaşını zaferle sonuçlandırmış ve sonsuza dek yaşayacak büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin sarsılmaz temellerini dünyada eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık destanıyla taçlandırmıştır. 

Bugün Ulusal Kurtuluş Savaşı’nı yöneten ve Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini atan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş yılını millet olarak büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Bu inançla, başta Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; tüm milli mücadele kahramanlarımızı minnet ve şükranla anıyor; aziz milletimiz ve sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en kalbi duygularla kutluyorum”

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00674
0.007642022-05-19 21:45:07