Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI'DAN KONGRE AÇIKLAMASI

...

Okunma: 1601

15.08.2018 18:59

turhan kalaycı, ak parti, bartın, il başkanı, ak parti il başkanı, eylem planı, 100 gün, bartın haber, bartın haberleri, kongre, kongre haberi, kongre açıklaması
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı partisinin 6. Olağan Büyük Kongresi öncesinde yaptığı açıklamada, “Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz” dedi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisinin 6. Olağan Büyük Kongresi 18 ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Kongre öncesinde açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı kutlu davanın neferleri olarak siyaseti bir bayrak yarışı olarak gördüklerine değinerek, “İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler , adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır.” dedi.

 

Demokrasi şöleni

 

Adalet ve Kalkınma Partisi 6. Olağan Büyük Kongresini 18 ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceklerini ifade ederek açıklamasına başlayan AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, “16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası milletimizin onayını, 24 Haziran seçimleri ile teyidini alan ve böylece hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile birlikte Türkiye’de yeni bir dönem başlamıştır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan , kurucu olduğu “yuvam, sevdam ,aşkım” dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. AK Parti Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır.” dedi.

 

Tazelenme anlamına gelmekte

 

16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan Ak Parti’nin ilerlemeyi yenilenmeyle teminat altına aldığına da dikkat çeken İl Başkanı Kalaycı, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir.” diye konuştu.

 

Tüm girişimler boşa çıkacak

 

18 Ağustos Cumartesi günü tüm teşkilatlarla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu’nda olacaklarının altını çizerek açıklamasına devam eden İl Başkanı Kalaycı, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize, kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecrada yapılırsa yapılsın Milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremizin tüm AK Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.” dedi.

Etiketler: turhan kalaycı, ak parti, bartın, il başkanı, ak parti il başkanı, eylem planı, 100 gün, bartın haber, bartın haberleri, kongre, kongre haberi, kongre açıklaması
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.21204
0.212442020-02-24 14:05:08