Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI'DAN TARAF DEĞİLİZ AÇIKLAMASI

...

Okunma: 5452

19.10.2018 15:54

turhan kalaycı, ak parti, bartın, il başkanı, ak parti il başkanı, esenyurt, dolmuş, halk otobüsü, üniversite
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Bartın Özel Halk Otobüsleri ve Esenyurt dolmuşçuları arasında yaşanan gerginlik sonrası AK Parti Bartın İl Başkanlığı’nın bir taraf olarak gösterilmeye çalışıldığını belirterek, ‘Bizim taraf olmamız söz konusu bile olamaz’ dedi.

 

Süreci yakından takip ettiklerini belirten Kalaycı; “Bu süreçte bizim taraf olduğumuzla ilgili yorumlar yapılmış. Bu denilenler kesinlikle doğru değildir. Özel Halk Otobüsü Şoförleri de bizim, Esenyurt Minibüsçüleri de bizimdir. Bizim kesinlikle herhangi bir taraf olma gibi bir durumumuz olamaz.” diye konuştu.

 

İki tarafında hakkaniyet içerisinde anlaşmasını istediklerini kaydeden Kalaycı, “Özel Halk Otobüsleri Başkanı Zekai Özdemir Beyle ve Esenyurt Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Ali Öztürk beyle toplantı yaptık. Neticede ortada yürürlükte olan bir durum var. Bu durumun devam etmesi yönünde Valilik nezdinde karar alındı. Biz bu konuda iki tarafında taleplerini birbirlerine ilettik. Ancak anlaşma sağlanamadı. Şuanda ki mevcut durum yürüklükte. Taşımacılığın uyum içerisinde yapılması en büyük arzumuz. Tekrar söylüyorum biz taraf değiliz. Bu tür haberlere kimse itibar etmesin” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: turhan kalaycı, ak parti, bartın, il başkanı, ak parti il başkanı, esenyurt, dolmuş, halk otobüsü, üniversite
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04124
0.041662020-05-31 12:18:09