Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI İTTİFAK HABERLERİNİ YALANLADI...

“Bartın için ittifak söz konusu değil”

Okunma: 869

07.12.2018 10:46

Facebook'ta Paylaş

“Bartın için ittifak söz konusu değil”
 
AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, 31 Mart yerel seçimlerde Cumhur İttifakı çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin büyük şehirlerde Belediye Başkan Adayı çıkartmayacağını belirterek, Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti tarafından jest yapılacak iller arasında Bartın ve Karabük'ün de olduğuna dair yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. 
 
AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, AK Parti Genel Merkezi'nde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen 128. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı sonrası gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Cumhur İttifakı içerisinde Bartın’ın yer almadığını belirten Kalaycı, Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti tarafından jest yapılacak iller arasında Bartın ve Karabük'ün de olduğuna dair yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.  31 Mart yerel seçimlerde Cumhur İttifakının sadece büyük şehirleri kapsadığını söyleyen Kalaycı, AK Parti Bartın Teşkilatı olarak AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz ile birlikte seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini belirtti. 
 
Bartın’ı AK belediyecilikle tanıştıracağız
 
Kalaycı; “31 Mart yerel seçimlerde Cumhur İttifakı kapsamında AK Parti tarafından jest yapılacak iller arasında Bartın ve Karabük'ün de olduğuna dair basında bazı haberler yer aldığını görüyoruz. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktır. Bu konuda Genel Merkezimiz tarafından bizlere iletilen herhangi bir bilgi yoktur. Yaptığım görüşmeler neticesinde şunu açıkça söyleyebilirim ki, şu an itibariyle Bartın için bir ittifak söz konusu değildir. Bartın Belediye Başkan Adayımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz'ın adaylık süreci devam ediyor. Bizler de AK Parti Bartın teşkilatı olarak seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah sürecin sonunda halkımızın desteğiyle Bartın’ı AK belediyecilikle tanıştıracağız. Bu tür haberlere kimsenin itibar etmemesini istiyoruz. AK Parti Bartın’dan kendi adayıyla seçime girecek ve Bartın Belediyesi’ni de halkımızın teveccühüyle AK Belediyecilikle tanıştıracaktır. Bizim buna olan inancımız tamdır. Çalışmalarımıza da bu düşünce ile ara vermeden devam ediyoruz. İnşallah 31 Mart akşamı bu mutluluğu yaşarız” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08255
0.082942020-05-28 06:35:24