Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Kalaycı 'Milletimizin hizmetkârıyız'

Okunma: 417

12.10.2022 11:31

Facebook'ta Paylaş

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı saha ziyaretlerine yoğun bir program ile devam ediyor. 

Ziyaret programları kapsamında kent merkezinde ziyaretlerde bulunan Başkan Kalaycı, hükümet caddesindeki temasları sırasında CHP Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından açılan standı da ziyaret ederek, partili gençlerle sohbet etti. 

Kalaycı, “Bartın hepimizin. Kentimizi el birlik ile büyütebiliriz. Birlik içinde olduğumuz sürece aşamayacağımız hiçbir sorun yok. Yeter ki konu ülkemiz ve kentimiz olduğunda aynı duygulara sahip olalım. Ülkemizin ve kentimizi koruyup kollayalım. Tek gayemiz ülkemizin, milletimiz geleceği olsun.” dedi.

“El ele, gönül gönüle çalışmaya devam”

Cadde de AK Parti ÜNİAK teşkilatı tarafından açılan standı da ziyaret eden Başkan Kalaycı, “2023 yolunda, her alanda ürettiğimiz hizmetlerin daha da iyilerini yapmak üzere, ülkemiz, ve memleketimiz için hep beraber el ele, gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve kentimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için geceli gündüzlü çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Partili olmak bunu gerektirir. Ülkemize, milletimize hizmet yolunda yorulma lüksümüz, oturma lüksümüz yok. Sürekli çalışacak, ülkemizin kazanımlarını bir taraftan korurken, diğer yandan da yeni kazanımları elde etmek için var gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz. Halkımız için, yarınlarımız için, ülkemizin hedefleri için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. 2001’de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz. Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Bizim yolumuz belli. Bizim yolumuz hak yolu, bizim yolumuz milletimize hizmet yolu, bizim yolumuz büyük ve güçlü Türkiye yolu.” diye konuştu. 

“Esnaflarımızın her zaman yanındayız”

Hükümet Caddesi ve Arasta sokakta bulunan esnafları da ziyaret eden Kalaycı, talep ve önerileri de dinledi. Esnafların ülke ekonomisinin dinamikleri arasında olduklarını ifade eden Başkan Kalaycı, esnaflara yönelik bu zamana kadar çok sayıda projenin hayata geçirildiğini belirterek, “Bu desteklerimiz artarak devam edecek. Esnaflarımız ekonomimizin ve kentimizin önemli dinamikleridir. Bu zamana kadar nasıl olduysak, bundan sonra da onların yanında olmaya, her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Gerek kalkınma ajanslarımız aracılığı ile gerekse de İŞKUR ve KOSGEB desteklerimizle, gerekse de kamu bankalarımız aracılığı ile ülkemiz için taş üstüne taş koymaya çalışa, üreten, iş ve emek harcayan bütün kesimlerimizi kucaklamayı ve desteklemeyi sürdüreceğiz” diye konuştu. 

 

“Milletimizin hizmetkârıyız”

Hükümet Caddesinde gerçekleştirilen etkinliklere de katılan Başkan Kalaycı, davetli olduğu programlara da katılmayı ihmal etmedi. Kalaycı, “Gönüllere hitap ediyoruz. İnsanımızın iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Çünkü biz milletimizin hizmetkârıyız. 24 saat onların emrindeyiz. Kapımız milletimize her zaman açık. Seçimden seçime değil, yılın her günü onlarla birlikteyiz ve olmaya da devam edeceğiz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde halka hizmet Hakk’a hizmettir anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz. Millete hizmet yolunda, 'büyük ve güçlü Türkiye' fikri için yaptığımız her iş ve attığımız her adımda milletimizle bir olduk. Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda sadece hayal kurmakla kalmadık, hayalleri tek tek gerçeğe dönüştürdük. Dün olduğu gibi bugün de istikrar ve güvenden, adalet ve demokrasiden taviz vermeden ülkemize büyük hizmetler ve önemli projeler kazandırmaya devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.01143
0.012732024-06-15 12:36:25