Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI VE YÖNETİM KURULU MAZBATALARINI ALDI

İşte İl Başkanı Kalaycı'dan ilk sözler...

Okunma: 3044

27.12.2017 16:16

turhan kalaycı, bartın, bartın il başkanı, mazbata, il seçim kurulu, adliye, bartın adliyesi
Facebook'ta Paylaş

KALAYCI: “BARTIN’A HİZMETE TALİBİZ”

 

23 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen kongrede AK Parti İl Başkanlığına seçilen Turhan Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldılar. İl Başkanı Kalaycı mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “Bu ekiple birlikte Bartın’a hizmete talibiz. Biz 2019 seçimlerine bugün itibariyle start vermiş oluyoruz.” dedi. Kalaycı yeni yılla ilgili de mesaj verirken, “Artık dünya 1’den büyüktür.” diye konuştu.

23 Aralık Cumartesi günü Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılımlarıyla Ömer Tepesi Spor salonunda gerçekleşen AK Parti 6. Olağan İl Kongresinde İl Başkanlığına seçilen Turhan Kalaycı ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri mazbatalarını dün İl Seçim Kurulundan teslim aldılar.

 

Bartın’a hizmete talibiz

 

İl Seçim Kurulundan mazbatasını alan ve basın mensuplarına açıklamalarda bulunan İl Başkanı Kalaycı gece gündüz demeden hizmet için çalışacaklarını söylediği konuşmasında, “Bugün mazbatamızı aldık. Bartın’ımıza, ülkemize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Güzel ve muhteşem bir kongre gerçekleştirdik. İlk kez Sayın Başbakanımızın katılımıyla bir kongre yaptık. Sizinde görüntülediğiniz ve gördüğünüz gibi güzel bir kongre yaptık. Tabii göreve seçilmemizin ardından da mazbatamızı aldık. İş resmiyete dönüştü. Biz sefere çıkıyoruz. Zafer rabbimindir. Bartın için hayırlı uğurlu olsun diyorum. İnşallah bu ekiple birlikte Bartın’a hizmete talibiz. Biz 2019 seçimlerine bugün itibariyle start vermiş oluyoruz. Bugünden sonra ekibimizle beraber gece gündüze demeden Bartın halkı ile AK Parti’yi ve teşkilatımızı kucaklaştıracağız. Bartın için hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Artık dünya birden büyüktür

 

Başkan Kalaycı yeni yıl mesajı da vererek, “Önümüzdeki hafta 2018 yılına giriyoruz. Yeni yılın Bartın’ımız için, ülkemiz için ve tüm İslam alemi için hayırlara getirtmesini temenni ediyorum. Savaşsız, şehitsiz, mazlum ve mağdur coğrafyaların ümitli olması için yeni yıla tüm kalbimle herkesin mutlu girmesini diliyorum. Kudüs’ün Filistin’in başkenti olması ve Müslümanların da kırmızı çizgisi olduğunu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dünyaya göstermiştir. Artık dünya birden büyüktür. Bu duygu ve düşüncelerde herkesin yeni yılını kutluyorum.” diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyeleri

 

Turhan Kalaycı’nın başkanlığında oluşan AK Parti Bartın Yönetim Kurulu  Ali Eyüpustaoğlu, Dinçer Çavuşoğlu, Göksel Candan, Cihat Bilgin, Orhan Ağdacı, Sabri Açıkgöz, Uğur Yılmaz, Hüseyin Demirci, Erol Çoban, Ayhan Dönmez, Zeliha Çam, Fatih Akdemir, Evren Ayvaz Can, Turgay Kabakçı, Mehmet Etem Çelik, Nihat Yalçın, Ayhan Özçelik, Muhammet Yalçın, Engin Ulupınar, Hayriye Çıray, Ali Osman Özyurt, Gülten Bacıoğlu, Adem Görünmez, Merih Özveren, Gökher Giray Gülsoy, Ayten Lüleci, Ayhan Tepe, Sercan Ayhan ve Fahrettin Özkaya’dan oluşuyor.

Etiketler: turhan kalaycı, bartın, bartın il başkanı, mazbata, il seçim kurulu, adliye, bartın adliyesi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0454
0.045812020-02-21 06:29:46