Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCI’DAN CHP VE MHP’YE ZİYARET

İşte özlenen tablo...

Okunma: 1845

12.01.2018 19:56

bartın, ak parti, chp, mhp, turhan kalaycı, ziyaret, ak parti il başkanı turhan kalaycı, mhp il başkanı ercüment özçelik, chp il başkanı ilknur erkan, ziyaretler
Facebook'ta Paylaş

 

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve parti yönetiminde yer alan bazı isimler ilk olarak MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik’i ardından CHP İl Başkanı İlknur Erkan’ı ziyaret ettiler. Her iki ziyarette sıcak ve samimi bir ortamın hakim olması dikkat çekerken ziyaretler kamuoyunda “Bartın’da özlenen tablo” olarak nitelendirildi.

 

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu.

 

İlk olarak MHP İl binasında gerçekleşen ziyarette AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı ve Yönetim Kurulu Üyeleri MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik tarafından karşılandılar. Ziyarette Bartın ve Türkiye gündemine dair görüş alışverişlerinde bulunuldu.

 

Kalaycı daha sonra ekibiyle birlikte CHP İl Başkanlığına seçilen İlknur Erkan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı’nın da hazır bulunduğu ziyarette iki İl Başkanı gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

 

Kalaycı: “İletişim kesilmemeli”

 

Bartın için her zaman CHP ile iletişim kapılarını açık tutmak istediklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı  Turhan Kalaycı, “İlk olarak seçimle göreve gelen sizleri tebrik ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Bartın için her zaman iletişim kapılarının açık olmasını sağlamak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirmek istedik. Biz mesele Bartın’sa gerisi teferruattır diyerek olaya yaklaşıyor ve bu şekilde yolumuza davam ediyoruz. Bizler CHP’de olsa AK Parti’de olsa halka hizmet için buradayız, bu görevlerdeyiz. Birbirimizle görüş alışverişinde bulunmak ya da yapıcı eleştiriler yapmak güzel. Açıkçası bu durumu önemsiyorum. Ne olursa olsun iletişim kesilmemeli ve birbirimizin görüşlerine saygı gösterilmeli. Ben herkesin görüşüne ta ki benim görüşüme hakaret edilmeyinceye kadar saygılıyım” dedi.

 

Erkan: “Amacımız halka hizmet”

 

CHP İl Başkanı İlknur Erkan da  ziyaretlerinden dolayı Kalaycı ve ekibine teşekkür ederek, “Sizlere ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizlere memnuniyet verdi. Her zaman Bartın için birlikte çalışmaktan memnun oluruz. Tabi iktidar partisi olarak sizler bizlerden daha avantajlısınız. İmkanlarınız daha fazla. Bizler de kendi imkanlarımızla Bartın için bir şeyler yapmaya çalışacağız. Sizlerin de belirttiği gibi hakaret edilmediği sürece herkes birbirinin görüşüne saygılı olmalıdır. Kimse kendine ya da partisine laf söyletmek istemez. Bizler, hepimiz bu konuda dikkatli olacağız ki olmakta zorundayız. Hizmet konusunda bizim de sizin gibi amacımız aynı. Halka hizmet” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: bartın, ak parti, chp, mhp, turhan kalaycı, ziyaret, ak parti il başkanı turhan kalaycı, mhp il başkanı ercüment özçelik, chp il başkanı ilknur erkan, ziyaretler
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08526
0.08562019-12-12 07:34:57