Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KALAYCIOĞULLARI KÖSEM SULTAN KONUTLARI

KÖSEM SULTAN KONUTLARI KALAYCIOĞULLARI İMZASIYLA YÜKSELİYOR

Okunma: 9230

27.05.2017 16:37

kalaycıoğulları, kalaycıoğulları inşaat, bartın kalaycıoğulları inşaat, turhan kalaycı, bartın kösem sultan konutları, bartın kösem sultan
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın’da inşaat sektörünün lider firması Kalaycıoğulları İnşaat Kösem Sultan Konutları ile yine fark yaratacak.

 

Kalaycıoğulları İnşaat farkıyla Bartın’ın birçok noktasında yapımı tamamlanan konutlar birer sıcak yuvaya dönüşürken devam eden konut çalışmaları da yoğun ilgi görüyor.

 

Kösem Sultan Konutlarına yoğun ilgi

 

Kalaycıoğulları İnşaat tarafından Balamba’da yapımına başlanan Kösem Sultan Konutları’da hızla yükselmeye devam ediyor. 2+1 olmak üzere 60 daireden oluşacak olan Kösem Sultan Konutları’nda çalışmalar tüm hızıyla sürerken 20’şer daireden ve 3 bloktan oluşan Kösem Sultan Konutları 2018 yılının yaz ayında sahiplerine teslim edilecek.

 

Son teknoloji ile donatılacak

 

Kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörün lokomotif firması olan Kalaycıoğulları İnşaat firmasının inşa ettiği Kösem Sultan Konutları’nda görsel şıklık sunan ürünlerin kullanılmasının yanı sıra son teknoloji ürünlerle donatılacak.

 

Özellikleri saymakla bitmiyor

 

Tamamlandığında deprem yönetmeliğine uygun, konforlu, rahat, lüks, kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı sunacak olan Kösem Sultan Konutları ısı ve ses yalıtımlı, doğalgazlı, asansörlü, açık otopark, görüntülü diyafon, elektrikli havalandırma ve hayatı kolaylaştıran birçok özelliklere sahip olacak.

 

Tüm dairelerde daireler arası çift duvar, iç dış kaba sıva, alçı sıva, laminant parke, mutfak ve hol seramik, banyo dolapları, amerikan panel kapılar, çelik kapılar, ahşap renkli PVC’lerin kullanılacağı Kösem Sultan Konutları, Kalaycıoğlu İnşaat firmasının parlayan yıldızları arasında yerini alacak.

 

Daireler arası çift duvar uygulaması

 

Kalaycıoğulları İnşaat Yöneticilerinden Turhan Kalaycı, Bartın halkının firmalarına ve Kösem Sultan Konutları projesine büyük talep gösterdiklerini belirterek, “Kalaycıoğulları İnşaat Firması olarak Bartın’a renk katacak projelere imza atmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar inşasını tamamladığımız yüzlerce konut sıcak birer yuvaya dönüştü. Bundan sonrada yuva inşa etmeye devam edeceğiz. Firmamızın imzasını taşıyan tüm konut projelerinde en kaliteli, en dayanıklı ürünleri kullanıyoruz. Konut sahibi olacak müşterilerimizin yaşamları boyunca mutluluk içersinde oturacakları daireleri tüm unsurları göz önüne alarak inşa ediyoruz. Daireler arası çift duvar uygulaması, ısı ve ses yalıtımı, iç ve dış sıva alçı gibi uygulamalarla sadece bir daire değil aynı zamanda içerisinde huzurla oturulabilecek yuvalar inşa ediyoruz. Bugüne dek firmamıza olan ilgi ve alakada kaliteyi hep birinci planda tutmamızdan kaynaklanıyor.” Dedi.

 

Balamba bulvara dönüşecek

 

Balamba mevkiinde inşasını sürdürdüğümüz Kösem Sultan Konutları inanıyoruz ki Bartın’a renk katacak. Kösem Sultan Konutları’nın yanı sıra yapacağımız yeni projelerle Bartın’ın giriş bölgesi olan Balamba mevkisini ilerleyen dönemlerde adeta bir bulvara dönüştüreceğiz. Gerek inşası devam eden Kösem Sultan Konutları’ndan gerekse bu bölgede daha sonra başlayacak projelerimizden daire sahibi olan müşterilerimiz sadece bugüne değil aynı zamanda geleceğe de yatırım yapmış olacaklar.” Diye konuştu.

Etiketler: kalaycıoğulları, kalaycıoğulları inşaat, bartın kalaycıoğulları inşaat, turhan kalaycı, bartın kösem sultan konutları, bartın kösem sultan
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08999
0.090382020-05-30 17:08:34