Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAMPÜSÜN KAPILARI ONLARA AÇILDI

...

Okunma: 4042

06.02.2017 19:38

bartın üniversitesi, gezi, tanıtım, il genel meclisi,
Facebook'ta Paylaş

Kutlubeyyazıcılar Kampüsü Bartın halkına kapılarını açmayı sürdürüyor. Bartın Üniversitesi’nin yeni yerleşkesi olan Kutlubeyyazıcılar Kampüsü son olarak İl Genel Meclis üyelerini ağırladı. Tanıtım gezisine katılan İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun Bartın Üniversitesinin hızlı gelişimine dikkat çekerek yeni kampüs alanının Bartın’a ve ülkemize 50-100 yıl hizmet vereceğini söyledi. 

Bartın Üniversitesi’nin yeni yerleşkesi olan Kutlubeyyazıcılar Kampüsü, basın mensupları, protokol üyeleri, iş adamları ve muhtarların ardından kapılarını son olarak İl Genel Meclis üyelerine açtı. Rektör Prof. Dr. Ramazan Kaplan tarafından İl Genel Meclis Üyelerine tanıtılan Kutlubeyyazıcılar Kampüsü büyük beğeni kazandı.

 

Görmek bizi daha da sevindirdi

 

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun kampüs tanıtım gezisinin ardından yaptığı açıklamada, “Bu güzelliği her zaman dışarıdan görüyorduk. Bugünse içerden görme fırsatı bulduk ve bambaşka bir güzellikle karşılaştık. Bu Bartın’ın ve Türkiye’nin geneline hizmet edecek bir üniversite.  Bunun için yapılan hizmet gerçekten farklı bir hizmet oldu. Bartın Üniversitesi ana kampüsünde gelişirken aynı zamanda ilçelerimizde de güzel yapılanmalar içerisinde.  Buranın yer tespitinde ve kamulaştırılmasında gerçekten çok mücadeleler verildi. Sayın Rektörümüzün buradaki yapıların yani eserlerin ortaya çıkmasında çok büyük katkıları var. 8 yıldır burada görev yapıyor. Kendisine hem şahsım hem de Meclisimiz adına bu eserlerin ortaya çıkmasında verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bu güzellik belki 50 ya da 100 yıl hem Bartın halkına hem de ülkemize hizmet edecek. İnşallah buradaki yapılanma ülkemiz için hayırlı olur. Bartın Üniversitesi ve kampüsümüz hızla gelişti ve büyüdü. Bugün bunu görmek bizi daha da sevindirdi.” Dedi.

 

Bütün hemşerilerimize burası açıktır

 

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan’da açıklamalarında Kutlubeyyazıcılar Kampüsünün milletin eseri olduğunu ifade edip, “Burada buna vesile olan bir ekip var ama netice itibariyle buradaki binalar milletimizin gücünü gösteriyor. Ülkemizin geldiği yeri, konumunu gösteriyor. Bu yatırım aslında sadece Bartın’da değil. Türkiye’nin 81 ilinde mevcut. Bütün bunları düşündüğümüzde gerçekten milletimiz ve devletimizle ne kadar iftihar etsek az. Biz milletimizin bu gayretini, zenginliğini ve gücünü sizlere yakından tanıtmak istedik. Önce basınımız için bir tanıtım gezisi düzenledi. Daha sonra Sayın Valimizin başkanlığında il yönetimini burada ağırladık. Daha sonra işadamlarımıza, muhtarlarımıza ve hekimlerimize gezi düzenledik. Şimdi sıra sizlerde.  Ama bundan sonra buraya gelmek isteyen bütün hemşerilerimize burası açıktır. Çünkü burası milletin mekanıdır. Kim görmek isterse her zaman gelip görebilir.” Diye konuştu.

 

Etiketler: bartın üniversitesi, gezi, tanıtım, il genel meclisi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.44479
1.445572020-06-07 11:43:37