Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAPLAN’DAN BARTIN TV’YE ZİYARET

Okunma: 2562

22.04.2017 15:01

Facebook'ta Paylaş

Görev süresi geçtiğimiz aylarda sona eren ve bugün gerçekleştirilecek devir teslim töreniyle görevi yeni atanan Prof. Dr. Orhan Uzun’a devredecek olan Prof. Dr. Ramazan Kaplan Bartın TV’ye veda ziyaretinde bulundu.

 

Bartın Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, Prof. Dr. Orhan Uzun’un göreve atanmasının ardından şehirde veda ziyaretlerine devam ediyor. 

 

Rektör Kaplan ilk ziyaretlerini Bartın Valisi Nusret Dirim, Garnizon Komutanı Dz. P. Alb. Vedat Selvitop, Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Bozkurt, Adalet Komisyonu Başkanı Sait Özdemir, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Osman Arslan, Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu'ya gerçekleştirirken basın mensuplarına da ziyaretlerde bulundu.

 

Bartın TV, Bartın74 Haber Gazetesi ve Radyo B’ye ziyarette bulunan Rektör Kaplan, Bartın TV ve Radyo A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Aydın ile çalışanlar tarafından karşılandı.

 

Kaplan ve Aydın ziyarette karşılıklı sohbet ederken Aydın Bartın Üniversitesi’nin Kurucu Rektörü olması dolayısıyla Kaplan’ın çok önemli bir görevi ifa ettiğini belirtip bugüne kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür etti.

 

Bartın Üniversitesi’nin şehrin sosyal ve ekonomik gelişiminde büyük pay sahibi olduğunun da altını çizen Aydın, “Sayın Rektörümüz üniversitemizin kuruculuk görevini üstlendi. Elbette her şeyde olduğu gibi kurucu olmak çok zordur. Birçok zorluk ve problemlerle mücadele etmek durumunda kalınır. Sayın Rektörümüz bu zorluk ve problemlerle en iyi şekilde mücadele etti. Bu mücadele de Bartın Üniversitesi’ni bugün ki konumuna taşıdı. Gelecekte üniversitemiz şehre sosyal ve ekonomik anlamda çok daha fazla katkılar yapacaktır. Tekrardan Rektörümüze tüm emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve bundan sonraki yaşamında da başarı dileklerimi sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Bartın Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan ise ziyarette yaptığı konuşmada “Üniversitemiz şehrin lokomotifi oldu. Bundan sonra olmaya da devam edecek. Üniversitemizin güçlü olması demek şehrin ekonomisinin güçlü olması demektir.  Üniversitemizin her bakımdan güçlü olması ülkemizin kazanması demektir. Buraya kadar getirdik. Yaşadığımız zorlukları sizler de çok iyi biliyorsunuz. Şu anda güzel noktalara geldik. Bende basın olarak Bartın Üniversitesi’nin büyümesi ve gelişmesi konusunda verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12194
0.12252019-09-23 10:09:22