Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAR VE BUZ TOPLANTISI

...

Okunma: 5103

22.12.2016 22:33

Facebook'ta Paylaş

Bartın'da Kar ve Buzla Mücadele Programı hakkında bilgilendirme, değerlendirme ve çalışmalar sırasında kurumlar arasındaki koordinasyonun sağlanabilmesi amacıyla Valilik binasında toplantı gerçekleştirildi.

 
Vali Nusret DİRİM başkanlığında Çeşm-i Cihan Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Osman ASLAN, İl Emniyet Müdürü İsa AYDOĞDU, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Metin ÇETİN, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Nurhan DOĞRUÖZ, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR, DSİ 233. Şube Müdürü Sançar BİÇER, Karayolları 156. Şube Şefi Yunus Emre ÖÇAL, Bedaş İşletme Müdürü Ramazan İŞARET, Karayolları Yük Taşıma Kooperatifi Mehmet ÖZNAZİK, Bartın Şoförler Odası Başkanı Sinan AMASRALI katıldı.

 
Toplantıda Karayolları Bölge Müdürü Hüsamettin ÖZENDİ tarafından Bölge Müdürlüğü sorumluluğundaki devlet ve il yolları trafik güvenliği ile can ve mal emniyetinin sağlanabilmesi amacıyla 24 saat esasına göre çalışmaların yürütüldüğünü, jandarma ve emniyet ekiplerince araçlarda zincir, takoz ve kar lastiği bulundurulmasına ilişkin kontrollerin sürdürülerek Karayolları ekiplerine çalışmalarında destek verilmesini, 2016-2017 sezonu kış programı için gerekli hazırlıkların yapıldığını belirterek çalışmalara ilişkin bir sunum gerçekleştirildi.

 
Vali DİRİM kurumların koordineli olarak çalışmasının büyük önem arz ettiğini,  kurumlar arası koordinasyonun aralıksız sürdürülmesi talimatını verdi. 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.34468
1.345082020-07-06 16:01:09