Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KARAASLAN: MİLLETİMİZ KONUYU ANLADI

...

Okunma: 5010

20.03.2017 16:28

ak parti, referandum, çiğdem karaaslan, bartın, genel başkan yardımcısı,
Facebook'ta Paylaş

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan referandum süreci kapsamında Bartın’a geldi. Karaaslan referandum süreci hakkında yaptığı konuşmada, “Bizim milletimiz konuyu anladı. 18 maddenin hepsini çözdü." Dedi.


 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan referandum süreci kapsamında Bartın’a gelerek bir dizi ziyaret ve toplantılar gerçekleştirdi. Karaaslan’ın hafta sonu gerçekleşen Bartın programı, Bartın Öğretmenevindeki toplantı ile başladı.

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, Ak Parti 22. Dönem Milletvekili Asım Kulak ve çok sayıda parti teşkilat üyesi ile genç girişimcilerin katıldığı toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan 16 Nisan oylanacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle ilgili detaylı bilgiler verdi.

 

15 Temmuz darbe girişiminin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Uzlaşmaya varız' dediğini belirten Karaaslan, “Açılan bu kapı ile birlikte süreç yeniden başladı.” derken Türkiye'nin en büyük problemlerinden birisinin geleceğe çok sığ taraftan bakan bir ana muhalefet partisi olduğunu söyledi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milletle tek yürek olmuş bir lider olduğunu ve tek adamlıkla suçlanamayacağını kaydeden Karaaslan diktatörlük, tek adamlık gibi söylemlere karşı, “Kimse inanmaz boş laflara. Bu milleti ne zannettiklerini bilmiyorum ama anlamadıkları kesin. Bizim milletimiz konuyu anladı. 18 maddenin hepsini çözdü." Dedi.

 

Şehit ailesini ve kabrine ziyaret

 

Bartın Öğretmenevindeki toplantının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve beraberindeki heyet geçtiğimiz yıl Eylül ayında Mardin’in Dargeçit bölgesinde şehit olan Uzman Onbaşı Cem Kanbur’un Muratbey köyündeki ailesini ziyaret etti.

 

Şehit evinin bir bölümünde aile tarafından oluşturulan ‘Şehit Müze Evi’ni ziyaret eden Karaaslan, aileye taziyelerini iletti. Daha sonra Karaaslan, Şehit Uzman Onbaşı Cem Kunbur’un mezarına giderek, dua etti.

Sivil toplum kuruluşları ile toplantı

 

Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan daha sonra Halk Eğitim Merkezi salonunda AK Parti Kadın Kolları, okul aile birlikleri, Kadın sivil toplum temsilcileri, genç seçmenler ile toplantı gerçekleştirdi. Buradaki toplantıda yoğun kalabalık yaşandı. Genel Başkan Yardımcısı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini detaylı şekilde anlattı. Buradaki toplantıya, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Manav, Ak Parti 22. Dönem Milletvekili Asım Kulak ve çok sayıda parti teşkilat üyesi katıldı.

 

SKM Bürosunun açılışını yaptı

 

Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan daha sonra Bartın kent merkezinde bulunan SKM bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Şiddetli yağmura rağmen yoğun kalabalığın yaşandığı açılış sonrasında Karaaslan, Milletvekili Yılmaz Tunç ve İl Başkanı Hüseyin Manav ile birlikte 15 Temmuz darbe girişimin yaşandığı geceye dair yaşananların yer aldığı fotoğraf sergisini de gezdi. Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan burada da partililere de seslenerek, 16 Nisan Referandumu öncesinde kapı kapı gezerek, vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatılması gerektiğini belirtti. 

İl Başkanlığına ziyaret

 

Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan SKM bürosunun açılışının sonrasında AK Parti İl Başkanlığına geçerek burada teşkilat üyeleriyle birlikte karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Karaaslan’a ziyaret sonunda tel kırma işlemeli Mevlana tablosu hediye edildi.

 

Genç Kürsü’de konuştu

 

Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Gençlerinde katıldığı ‘Genç kürsü’ toplantısına da katılarak bir konuşma gerçekleştirdi. Partisinin gençlik kollarını bir okul olarak gördüğünü ve kendisinin de burada çok şey öğrendiğini söyleyen Karaaslan son olarak Amasra ilçesine geçerek Amasra Belediye Başkanı Emin Timur’u makamında ziyaret etti.

AK Parti teşkilat üyeleriyle birlikte Amasra Kalesi’ni de gezen Karaaslan Amasra’nın eşsiz bir yer olduğunu ve en kısa zamanda Amasra’yı yine ziyaret edeceğini belirtti.

Etiketler: ak parti, referandum, çiğdem karaaslan, bartın, genel başkan yardımcısı,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.11287
0.113422020-06-04 10:18:40