Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KARİYER GÜNLERİNDE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTILAR

...

Okunma: 1952

06.04.2018 15:14

kariyer, kariyer günleri, necati sandıkçı, şükrü taş, erdal çakmak, murat çavuşoğlu, meslek, mesleki eğitim merkezi, bartın, bartın tv, bartın haberleri, haberler bartın
Facebook'ta Paylaş

 
Kariyer Günleri programı kapsamında Bartın’da faaliyet gösterdikleri sektörlerin öncüsü durumundaki iş adamları Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencilerine iş yaşamı hakkında tecrübelerini aktardılar. 
 
 
Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri sona erdi. Sayacılar ve Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Necati Sandıkçı, Pinaldi Tekstil Sahibi Şükrü Taş  ve Ankara Mobilya Sahibi Erdal Çakmak  kariyer günleri programları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek mesleki yaşam hikayeleri ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştılar.
 
 
Tecrübelerimizi paylaşmaktan mutluluk duyduk
 
 
Cemre Saya Ayakkabı Firması Kurucu Ortağı ve Sayacılar - Ayakkabıcılar Derneği Başkanı Necati Sandıkçı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen Kariyer Günleri programında okul öğrencilerine iş hayatı ile ilgili bilgi ve tecrübelerini aktardıklarını ifade ederek, “İş yaşamımızdaki tecrübelerimizi öğrencilerle paylaşmaktan mutluluk duyduk. Üreten bir Türkiye için gençlerimizin iş yaşamına atılmaları ve başarılı çalışmalara imza atmaları çok önemli. Bizlerde gençlerimize iş yaşantımızda karşılaştığımız zorluklar ve bu zorluklarla mücadele yöntemlerimizi anlattık. Ülkemizin aydınlık geleceği adına ve üreten bir Türkiye için gençlerimizin iş dünyasında mutlaka yer almaları gerektiğine değindik. Genç kardeşlerimizin merak ettikleri sorulara da yanıt verdik. Başarılı bir program olduğu düşüncesindeyim. Programın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Müdürümüz Murat Çavuşoğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.
 
 
Müdür Çavuşoğlu’ndan teşekkür
 
 
Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Murat Çavuşoğlu Kariyer Günleri Programına katılımlarından dolayı Necati Sandıkçı, Şükrü Taş  ve Erdal Çakmak’a teşekkür ederek gerçekleşen programın öğrenciler adına olumlu geçtiğini ifade etti.
 

Etiketler: kariyer, kariyer günleri, necati sandıkçı, şükrü taş, erdal çakmak, murat çavuşoğlu, meslek, mesleki eğitim merkezi, bartın, bartın tv, bartın haberleri, haberler bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.08739
0.08772020-01-24 07:29:21