Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KASAPOĞLU ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ

...

Okunma: 4543

26.04.2018 18:47

kasapoğlu, ciihangir kasapoğlu, elçin sebehat kasapoğlu, bartın ünivresitesi, aybars kasapoğlu, aras kasapoğlu, bartın, üniversite, bartın üniversitesi, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Bartın Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Öğr. Gör. Cihangir Kasapoğlu ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Elçin Sebahat Kasapoğlu çiftinin ikinci evlatları Aybars Kasapoğlu yaşama gözlerini açtı.

 

Bugün gerçekleşen doğumun ardından Kasapoğlu çifti sağlıklı bir şekilde ikinci evlatlarını dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşadılar.

 

Çiftin Aras isimli bir erkek evlatları daha bulunuyor.

 

Kasapoğlu çifti doğumun gerçekleşmesinde emeği bulunan Dr., Ebe, Hemşire ve tüm sağlık görevlilerine teşekkür ederken kendilerini mutlu günlerinde arayıp soran, güzel dileklerini ileten herkese teşekkürlerini ilettiler.

 

Bartın Televizyonu ailesi adına Kasapoğlu çiftine hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor dünyaya gözlerini açarak aramıza katılan Aybars Kasapoğlu’na da sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz.

 

Etiketler: kasapoğlu, ciihangir kasapoğlu, elçin sebehat kasapoğlu, bartın ünivresitesi, aybars kasapoğlu, aras kasapoğlu, bartın, üniversite, bartın üniversitesi, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07428
0.074592020-05-26 04:14:57