Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KAYMAKAM HASAR'DAN VEDA MESAJI

...

Okunma: 2437

10.09.2018 18:40

ulus, kaymakam, recep hasar, veda, bartın
Facebook'ta Paylaş

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Ulus Kaymakamı Recep Hasar’ın Kızılören Kaymakamlığına atandığı öğrenilmişti. Bartın’ın Ulus İlçesine Kaymakam olarak atanmasının ardından görev süresince Ulus halkının takdirini ve sevgisini toplayan Kaymakam Hasar’ın atama haberi Ulus ilçesinde üzüntü yarattı.

 

Ulus Kaymakamı Recep Hasar’ın Kızılören Kaymakamlığına atanmasının ardından yayınladığı veda mesajı da dikkat çekti.

 

Kaymakam Hasar mesajında, “9 Mart 2017 tarihinden bu yana büyük bir gurur ve onurla yürütmekte olduğum Ulus Kaymakamlığı görevinden, 01.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Afyonkarahisar Kızılören Kaymakamlığına atanmam dolayısıyla ayrılmış bulunmaktayım.  1,5 yıllık görev sürem boyunca Batı Karadeniz’in incisi olan Bartın ilimizin 74 yıllık doğa kenti ilçesi Ulus’ta görev yapmanın bahtiyarlığını ifade etmek istiyorum. 
        

Görev sürem boyunca Uluslu hemşerilerime en iyi, en hızlı ve en faydalı olacak şekilde hizmet etmeye, kamu hizmetlerini vatandaşlarımıza en etkili şekilde ulaştırmaya, onların iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya, dertleriyle dertlenip hemhal olmaya, sizlerden birisi olmaya, ilçemizin sorun ve problemlerini çözüme kavuşturmaya devletimizin imkanları ve yetkilerim çerçevesinde çözüme kavuşturmaya elimden gelen tüm gayreti gösterdiğimi ifade etmek istiyorum. 
 

Görev sürem boyunca, kamu kurumlarımızla, sivil toplum öğütlerimizle, Ulus için söyleyecek sözü olan her kesimden kişilerle ilçemizin geleceği adına istişarelerde bulunmaya, herkesin ilçemizin daha da gelişmesi ve kalkınması için bu sürece katkı sağlamalarını teminini sağlamaya azami çaba sergilediğimi de ifade etmek istiyorum. Bu nedenle, bu süreçte bana destek olan kamu çalışanlarımıza, sivil toplumumuza, teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
 

Şundan emin olunuz ki, Ulus artık bizim de anılarımızın, dostluklarımızın, arkadaşlıklarımızın oluştuğu, hayatımızın en önemli köşe taşlarından birisi; yani memleketimiz gibi olmuştur. Bu nedenle tüm Ulusluların bizde yeri apayrı ve başka olacaktır. 
 

Bu duygu ve düşüncelerle görev sürem boyunca şahsıma her türlü desteği veren Sayın Valimiz Nusret DİRİM’e  Sayın Milletvekilimiz Yılmaz TUNÇ’a teşekkürlerimi sunuyorum. Unutmamam gerekir ki her daim yanımda olan, varlığından güç aldığım çok kıymetli eşime de sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. 

 

Haklarınızı helal ediniz, Allah’a emanet olunuz. Allahaısmarladık.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler: ulus, kaymakam, recep hasar, veda, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.35075
0.351222020-05-28 15:07:18