Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KENDİ İÇİN DEĞİL KENTİ İÇİN ÇALIŞACAK...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan ilk kez kameraların karşısına çıktı.

Okunma: 345

06.02.2019 14:38

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan ilk kez kameraların karşısına çıktı.

 

Adaylığının resmiyete dökülmesinin sonrasında CHP Milletvekili Aysu Bankoğlu ve İl Başkanı Selim Karakaş’la birlikte basın toplantısı düzenleyen CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan Bartın Belediye Başkan Adayı olmanın onuru ve gururunu yaşadığını söyledi.

 

Belediye Başkan Adayı Arslan konuşmasının devamında 2019 yerel seçimlerinin sadece yerel bir seçim olmadığına dikkat çekerek, “Bu seçim sadece yerel bir seçim değildir. Bu seçim 16 Nisan referandumu ile ülkedeki rejim değişikliğinin ve bu yeni sistemin güven oylamasıdır. Aynı zamanda sandığa gidenler arasında bu sistemi destekleyenlerle yeni rejimin değişmesini isteyenler arasında geçecek bir seçimdir.” dedi.

 

Seçimlerden başarıyla ayrılacaklarına inandığını da ifade eden Arslan sözlerini “Bugüne kadar inanmadığım hiçbir yola çıkmadım.” diyerek tamamladı.

 

Milletvekili Bankoğlu’da konuşmasında CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan’ın tartışılmayacak siyasi tecrübeye ve dürüstlüğe sahip olduğunu belirtip, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak Bartın’da Mehmet Arslan’la birlikte 1 Nisan’da bahar gelecek. Kendi için değil kenti için çalışacak bir adayla karşı karşıyasınız. Kendini ve yandaşlarını değil, yoldaşlarını ve kentini düşünen bir insandır Mehmet Arslan. Adaylığının hayırlı olmasını dileyerek yolumuz açık olsun diyorum” dedi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09097
0.091442019-09-23 10:43:23