Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KESİNTİLER ÇİLEDEN ÇIKARIYOR

...

Okunma: 97

07.09.2018 18:13

elektrik, kesinti, bartın, bartın elektrik kesintisi, elektrik haberi, kesinti haberi, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da  yaşanan elektrik kesintileri esnaflar başta olmak üzere özel sektör çalışanlarını da çileden çıkarttı. Kesintiler nedeniyle hayatın durduğu Bartın’da esnaflar mum ışığı kullanarak hizmet vermeye çalıştı.

 

Bartın halkı kentte sıkça yaşanan elektrik kesintilerine tepkili. Son olarak dün öğle ve akşam saatlerinde yaşanan elektrik kesintileri esnaflarda ve özel sektör çalışanlarında bıkkınlık yarattı. Kent merkezinde jeneratörü olmayan esnaflar mum ışığında hizmet vermek zorunda kaldılar. Market, kuruyemiş ve kuyumcular ise terazi ve yazar kasa gibi makineleri çalışmadığı için satış yapamadılar.

 

Kesinti 45 dakika sürdü

 

Öğle saatlerinde yaşanan kesinti yaklaşık yarım saat sürerken akşam üzeri yaşanan kesinti ise 45 dakikadan fazla sürdü. Elektrik kesintisi nedeniyle esnaflar gibi bilgisayar işlemleri yapan özel sektör çalışanları da bu süreyi hiçbir iş yapamadan bekleyerek geçirdi.

 

Tepkiler sosyal medyada dile geldi

 

Elektrik kesintilerinden dolayı iş yapamaz hale geldiklerini ve elektronik cihazlarının da bozulduğunu kaydeden esnaflar tepkilerini sosyal medya aracılığı ile yetkililere duyurmaya çalıştılar.

Etiketler: elektrik, kesinti, bartın, bartın elektrik kesintisi, elektrik haberi, kesinti haberi, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.27098
0.27132020-02-24 14:17:56