Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KİMİ KUTLADI, KİMİ YATTI, KİMİSİ İSE ÇALIŞTI!

...

Okunma: 4114

01.05.2017 15:41

1 mayıs, 1 mayıs bartın, il emniyet müdürü isa aydoğdu, polis 1 mayıs, bartın polisi,
Facebook'ta Paylaş

 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Bartın’da geniş güvenlik önlemleri altında kutlandı. Resmi tatil olan kutlama gününde polisler, basın mensupları, taşeron işçiler ve hizmet sektöründe çalışanlar işçi bayramını çalışarak geçirdi.

 

 

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Bartın’da gerçekleşen kutlamalar için geniş güvenlik önemlerinin alındığı gözlendi. Kemer Köprü’de ki toplanma alanı ve Cumhuriyet Meydanı’nda ki kutlama alanında polis arama noktaları oluşturuldu. Vatandaşlar her iki alana da polis noktalarında aranarak giriş yaptılar.

 

Kutlamaların güvenliği için çok sayıda resmi polis memurunun görev yaptığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde sivil polis memurları da görev aldılar. İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu’nun da kutlamalar için alınan tedbirleri yakından takip ettiği ve sürekli olarak ilgili birim müdürleri ile istişare halinde olduğu görüldü.

 

Öte yandan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde resmi kurumlarda çalışan memurlar ve işçiler resmi tatilin keyfini çıkarırken taşeron firmalarda görevli işçilerle hizmet sektöründe çalışanlar ise günü mesai yaparak geçirdiler. 

Etiketler: 1 mayıs, 1 mayıs bartın, il emniyet müdürü isa aydoğdu, polis 1 mayıs, bartın polisi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.13721
0.137622019-09-19 05:00:48