Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KİMYA ÖĞRETMENİ FATMA SAVAŞIR HAYATINI KAYBETTİ

...

Okunma: 85

20.09.2021 16:11

Facebook'ta Paylaş

Eğitim camiasının acı günü.

Kimya Öğretmeni Fatma Savaşır hayatını kaybetti.

Bartın'da uzun yıllardır Kimya öğretmenliği yapan ve öğretmenliği boyunca binlerce öğrenciye eğitim veren Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni 50 yaşındaki Fatma Savaşır uzun zamandır mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düşerek tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Fatma Savaşır öğretmenin ölüm haberi ailesi ve sevenlerini yasa boğarken eğitim camiası ve öğrencilerinde büyük üzüntü yaşattı.

Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanlığı acı haberi duyurdu.

Türk Eğitim-Sen Bartın Şube Başkanlığı yayınladığı baş sağlığı mesajında 
"Öğrencilerini çok seven, çalışkan, cana yakın, insan gibi insan, bütün güzel özelliklerin kendisinde vücut bulduğu kıymetli bir öğretmen arkadaşımız uçmağa vardı.
Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Alp SAVAŞIR'ın eşi Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Kimya Öğretmeni değerli üyemiz, değerli kardeşimiz, Fatma SAVAŞIR amansız hastalığa yenik düştü ve vefat etti.
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet, makamı ali olsun.
Değerli üyemiz Alp SAVAŞIR'a, oğlu Gökalp'e ve tüm ailesine, yakınlarına, eğitim camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz" dedi.

Bizlerde Aba Medya Grubu Bartın Televizyonu olarak Fatma Savaşır öğretmenimize Allah'tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00503
0.005522021-10-21 00:56:58