Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KIRMIZI FERRARİ BARTIN'DA

...

Okunma: 5796

21.09.2018 16:58

dynobil, ferrari, tanıtım tırı, expertiz, ekpertiz, oto ekpertiz, oto expertiz, bartın ekpertiz, bartın expertiz, fatih demircioğlu, ikincieloto, bartınikincieloto
Facebook'ta Paylaş

Dynobil Expertiz tanıtım tırı ile birlikte getirilen Ferrari marka araç Bartınlı vatandaşların büyük ilgisini çekti. Genç yaşlı yüzlerce kişinin ilgiyle incelediği otomobil Cumartesi akşamına kadar Yalı bölgesinde görülüp incelenebilecek.

 

Kurumsal olarak Türkiye’nin birçok yerinde şubesi olan ve Bartın’da oto sanayi sitesinde Bartın Otogaz Firmasının bayiliğini yaptığı Dynobil Expertiz tanıtım tırı kasasında taşıdığı Ferrari marka otomobille 2 gün boyunca Bartın’da ziyaret edilebilecek.

 

2'nci el otoda satıcıyı ve alıcıyı koruma bilinci ile hizmet veren Dynobil Expertiz’in Bartın Bayiliğini yürüten Bartın Otogaz firması sahibi Fatih Demircioğlu, “Dynobil Expertiz tanıtım tırımız dün Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde ziyaretçilerini ağırladı. Tanıtım tırımızı bugünde Bartın halkının ziyaretine açtık. Yalı bölgesinde konuşlandırılan tırımızı herkes ücretsiz ziyaret edebilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler alabilir.” dedi.

 

Tanıtım tırının Cumartesi günü akşam saatlerine kadar kentte ziyarete açık olacağını kaydeden Demircioğlu, “Tanıtım tırımızın Bartın’a gelmesiyle bugün başlayan tanıtım etkinliğimiz Cumartesi günü akşam saatlerine kadar devam edecek. Stantlarımız gibi Dynobil Expertiz tanıtım tırı ile birlikte Bartın’a gelen Ferrari marka otomobilde büyük ilgi görüyor. Tüm Bartın halkını, otomobil meraklılarını ve Expertiz hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenleri Yalı mevkiine tanıtım etkinliğimize bekliyoruz.” dedi.

 

Dynobil Expertiz firmasının yüzde yüz yerli sermaye ile üretim yaptığının ve Türkiye’de 130’dan fazla noktada araç test merkezlerine sahip olduğunu belirten Fatih Demircioğlu, “Dynobil, Oto Ekspertiz konusunda güvenilir kimliğini ortaya koyarak yüzbinlerce müşterisinin güvenini ve dolayısıyla memnuniyetini kazanmış durumda. 1 milyondan fazla araca ekspertiz hizmeti sunan Dynobil, ekspertiz hizmetlerini garantili bir şekilde sunuyor. Buda müşteri memnuniyetini yüzde yüze çıkarıyor. Türkiye’de Dynobil’le birlikte ikinci el araç alım satımında risk ortadan kalktı. Bunu tüm müşterilerimiz biliyor. Araçlarını satmaya niyetli olmayan on binlerce araç sahibi de araçlarının genel durumunu en ince ayrıntısına kadar öğrenmek için Dynobil Expertizi seçiyor.” diye konuştu.

 

Dynobil Expertizin sektörün lider kuruluşu olduğunun da altını çizen Demircioğlu, “Araç alım satım yapacak vatandaşlarımızı yada araçları hakkında bilgi edinmek isteyen araç sahiplerini Dynobil Expertiz hizmeti almak için Bartın Oto Sanayi Sitesinde yer alan Bartın Otogaz’a bekliyoruz. Dileyen herkes randevu ve ayrıntılı bilgi için bize 542 602 05 56 nolu telefondan ulaşabilir.” dedi.

 

Dynobil Expertiz otomobil alım satımlarında sunduğu oto expertiz hizmeti ile alım satışı yapılacak otomobilin hakkında tam ve doğru bilgiler veriyor.

 

Etiketler: dynobil, ferrari, tanıtım tırı, expertiz, ekpertiz, oto ekpertiz, oto expertiz, bartın ekpertiz, bartın expertiz, fatih demircioğlu, ikincieloto, bartınikincieloto
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03167
0.031972020-05-28 21:53:33