Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KİŞİLİKLİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK SEMİNERİNE BÜYÜK İLGİ

Okunma: 189

25.04.2018 11:04

Facebook'ta Paylaş

KİŞİLİKLİ ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK SEMİNERİNE BÜYÜK İLGİ

 

Özel Bartın Yaşam Paylaşım Anaokulunun anne-babalara yönelik düzenlediği “Kişilikli Çocuklar Yetiştirmek’ başlıklı seminer büyük ilgi gördü.

 

Özel Bartın Yaşam Paylaşım Anaokulu tarafından anne-babalara yönelik düzenlenen “Kişilikli Çocuklar Yetiştirmek’ başlıklı seminere Bartın bölgesinde hizmet veren anaokulu öğretmenleri, okul müdürleri ve çok sayıda veli katıldı.

 

Seminer Bartın Yaşam Paylaşım Anaokulu kurucusu Serpil Yaz’ın “hoş geldin” konuşması ile başladı.

 

Daha sonra Genel Müdür Turhan Özüduru YA-PA Yayınları ve Yaşam Paylaşım Anaokullarının öz geçmişini anlattı. Özüduru 1981 yılında kurulan YA-PA Yayınlarının bugüne kadar 2500 çeşit çocuk kitabı yayınladığını, 800 seminer gerçekleştirdiğini ve 25 Üniversitede 500 dolayında akademisyenle iş birliği yaptığını söyledi. Bu birikimi Bartınlı Eğitimci anne-babalar ve çocukları ile paylaşıyor olmaktan da mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın’ın sunduğu ‘Kişilikli Çocuklar Yetiştirmek’ konulu seminerde çocuklarda yaş dönemlerine göre kişilik gelişimleri, kişilik gelişiminde anne-babaların yaptıkları hatalar ve öneriler anlatıldı. Ayrıca karar verme sorumluluk almak sorun çözme, hazzı erteleme becerilerinin önemine de değinildi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04081
0.041112020-05-26 06:01:56