Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KLASİK BARTIN MANZARASI

...

Okunma: 5762

05.09.2018 16:51

çöp, özel idare, bartın, bartın haber, bartın tv, konteynır, çöp konteynırı, bartın haber, bartın haberleri, bartın köyleri
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da İl Özel İdare sorumluluğunda bulunan köylerde günlerdir alınmayan çöpler vatandaşları isyan ettiriyor.

 

Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Hocaköyü’nde vatandaşların iddiasına göre konteynırlarda ki çöpler bayramdan bu yana alınmadı.

 

Çöp konteynırları tamamen dolarken konteynırların çevresi de çöplüğe dönüştü.

 

Vatandaşlar, “Yok böyle bir hizmet. Anayol kenarındaki çöp konteynırı bile bayramdan bu yana boşaltılmadı. Çöp konteynırının kapağı artık kapanmaz hale geldi. Etrafı da çöplüğe dönüştü. Yetkilileri köylerdeki bu durumu görmeye davet ediyoruz. Gelsinler bir çayımızı içsinler. Tabi sinekten ve kokudan içebilirlerse. Haberlerde görüyoruz... İl Özel İdare beton santrali kurmuş. Yolları beton asfalt yapıyorlarmış. Yapsınlar ama önce temizliğe baksınlar. Önce çöp kamyonlarının sayısını artırsınlar. Günlerdir alınmayan çöplerimizi alsınlar da bizi bu rezillikten kurtarsınlar.” şeklinde sitemlerini dile getirdiler.

 

Yeterli sayıda çöp kamyonu ve ekibi bulunmadığı için Bartın İl Özel İdaresi hizmet sahasını kapsayan birçok köyde benzer tabloların sıkça yaşandığı Haber Merkezimize gelen bilgiler arasında.

 

2019 yatırım planı hazırlanırken İl Özel İdare adına hizmet verecek çöp kamyonu sayısının artırılıp artrılmayacağı ise merak ediliyor.

 

Etiketler: çöp, özel idare, bartın, bartın haber, bartın tv, konteynır, çöp konteynırı, bartın haber, bartın haberleri, bartın köyleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.05053
0.050962019-12-12 07:34:07