Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KONTROL KURULU İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ

...

Okunma: 2325

28.12.2017 18:54

bartın, basın, kontrol kurulu, gazete denetleme, sarı basın, sarı basın kartı, sarı basın kartı sahipleri, gazeteciler, bartın basın
Facebook'ta Paylaş

Basın İlan Kurumu adına Bartın’daki gazeteleri denetleyen Kontrol Kurulu 2018  Gazeteci Üye Seçimi Bartın Vali Yardımcısı Erkan Kalender başkanlığında gerçekleştirildi. Kurada Kontrol Kurulu Asil Üyeliğe Sarı Basın Kartı sahibi gazetecilerden (1.Sıra) Manşet Gazetesi’nden Haluk Türkoğlu, yedek üyeliğe de yine Sarı Basın Kartı sahibi (2.Sıra) Bartın74 Haber Gazetesi’nden Bülent Bostancı seçildi.

 

Basın İlan Kurumu adına Bartın’daki gazeteleri denetleyen Kontrol Kurulu 2018 Gazeteci Üye Seçimi Bartın Vali Yardımcısı Erkan Kalender başkanlığında gerçekleştirildi. Bartın Valiliğinde yapılan seçime sarı basın kartı sahibi ve tüm şartlara sahip olan Bartın’daki yerel ve ulusaL basında çalışan 10 gazeteci katıldı.

 

Bartın Valiliği Basın Halkla İlişkiler Müdürü Esat Kocael’in de yer aldığı seçimlerde Kocael, seçimler ve denetleme süreçleriyle ilgili gazetecilere bilgiler verdi.

 

Kura çekimi ile gerçekleşen seçimlerde Kontrol Kurulu Asil Üyeliğe Manşet Gazetesi’nden Haluk Türkoğlu, yedek üyeliğe de Bartın74 Haber Gazetesi’nden Bülent Bostancı seçildi.  Gazetecilere seçimlere katıldığı için teşekkür eden Vali Yardımcısı Kalender, üyeliğe seçilen Türkoğlu ve Bostancı’ya da görevinde başarılar diledi.

 

Kontrol Kurulu kaydıyla Basın İlan Kurumu adına Bartın’daki gazeteleri denetliyor. 

Etiketler: bartın, basın, kontrol kurulu, gazete denetleme, sarı basın, sarı basın kartı, sarı basın kartı sahipleri, gazeteciler, bartın basın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04129
0.04162020-05-31 06:49:04