Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KOZCAĞIZ'DA KARAR ALINDI...

...

Okunma: 4984

20.09.2018 18:40

kozcağız, belediye, kozcağız belediyesi, belediye başkanı, mustafa karaman, kozcağız köpek, köpek uyutma, nakil, barınak, bartın, kozcağız haberleri
Facebook'ta Paylaş

Son dönemde Kozcağız Belde Merkezinde görülen başıboş ve bakıma muhtaç sokak köpekleri tepkileri de beraberinde getiriyordu.

 

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman sahipsiz ve bakıma muhtaç köpeklerin uyutularak barınağa nakledileceğini, yaşamsal ihtiyaçlarının da Kozcağız Belediyesi tarafından karşılanacağını söyledi.

 

Başkan Karaman konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Son dönemde Kozcağız Belde Merkezinde görülen başıboş ve bakıma muhtaç sokak köpekleri sorununu çözmek için Bartın'da, yaklaşık 500 köpeğin bakımını kendi özverisiyle üstlenerek barınak temin eden Sevim Arkan ve Hasan Akalın kardeşimle birlikte bir araya geldik. Belde merkezimizdeki tüm başıboş bakıma muhtaç sokak köpeklerini bugünden itibaren uyutarak hayvan barınağına naklediyoruz. 
Belediye olarak biz de barınağa giden hayvanların; mama,ilaç, yuva vb. tüm yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayacağız. Attığımız bu adamın tüm hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Etiketler: kozcağız, belediye, kozcağız belediyesi, belediye başkanı, mustafa karaman, kozcağız köpek, köpek uyutma, nakil, barınak, bartın, kozcağız haberleri
Okuyucu Yorumları

Hayvanlari Seven

20.09.2018

köpekler icin barinak vardiysa ve bunun gecimi belediye tarafindan temenni ediliyorsa.... merak ettim, bu köpeklerin hepisini yine görebilecekmiyiz? Nerdeymis bu hayvan barinagi ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

2.47422
2.474662020-05-25 03:44:02