Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KOZCAĞIZ'IN İLÇE OLMASI İÇİN DOSYA HAZIRLADI

Başkan Karaman hazırladığı dosya ile Ankara'da...

Okunma: 3804

28.09.2017 15:55

kozcağız, kozcağız ilçe, kozcağız belde, bartın, bartın kozcağız, ilçe başvurusu, milletvekili yılmaz tunç, mustafa karaman,
Facebook'ta Paylaş

Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesi uzun yıllardır ilçe olmak için beklentiler içerisinde. Belde halkının seçim dönemlerinde de siyasilerden en büyük beklentisi beldenin ilçe statüsüne geçmesi.

 

Yıllar boyunca süre gelen bu beklenti henüz gerçeğe dönüşmüş değil. Ancak tüm şartlara karşın Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman bu uğurda Ankara’da kapı kapı dolaşmaya devam ediyor.

 

Geçtiğimiz gün Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Başkan Karaman AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u da Meclisteki odasında ziyaret etti.

 

Başkan Karaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Beldemizin İlçe olması ve doğalgaz için Ankara’dayız” notu düştü.

 

Başkan Karaman açıklamasında, “Bugün Ankara ziyaretimizde, Kozcağızın İlçe olması ile ilgili beldemizi tanıtıcı ve gerekçeleri içinde olan dosyamızı, Milletvekilimiz Sayın Yılmaz Tunç'la istişare halinde tamamlayarak teslim ettik. Kendisi konu ile ilgili gerekli tüm çalışma ve girişimlerin yapılacağını belirtti. Ayrıca Kozcağız'a doğalgaz gelmesi ile ilgilide Milletvekilimizin bilgisi dahilinde ilgili yerlerle görüşme sağlandı. Yarın Akmercan Doğalgaz şirketi Bölge Müdürüyle görüşerek konunun hızlanması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizleri misafir eden, beldemizin sorunları, ilçelik konusu başta olmak üzere doğalgaz çalışmalarına kadar yakından ilgilenen ve girişimlerde bulunan Milletvekilimiz Yılmaz Tunç'a teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: kozcağız, kozcağız ilçe, kozcağız belde, bartın, bartın kozcağız, ilçe başvurusu, milletvekili yılmaz tunç, mustafa karaman,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.1882
0.188712020-05-31 14:07:07