Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KÜÇÜK ÖNLEMLER BÜYÜK TASARRUF

Genç İş Adamları Derneği Başkanı Kemik'ten Enerji Tasarrufu Haftası açıklaması...

Okunma: 1546

15.01.2018 16:52

bartın, enerji, genç iş adamları, bartın genç iş adamları derneği, egemen kemik, enerji tasarrufu
Facebook'ta Paylaş

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik, ‘Enerji Tasarrufu Haftası’ dolayısıyla yayınladığı mesajda alacağımız küçük önlemlerin enerjide büyük tasarruf sağladığına dikkat çekti.

 

Bartın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Egemen Kemik, ‘Enerji Tasarrufu Haftası’ dolayısıyla yayınladığı mesajında alınan küçük önlemlerin enerjide büyük tasarruf sağladığına değindi.

 

Aile ve ülke ekonomisi için önemli

 

Kemik, enerji kültürü oluşturulabilmesi ve çevre bilincinin geliştirilmesi amacıyla 1981 yılından itibaren her yıl Ocak ayının ikinci haftasının tüm dünyada ’Enerji Tasarrufu Haftası’ olarak kutlandığını ifade ederek, “Türkiye’de 2007 yılında Enerji Verimliliği Kanunun kabul edilmesinden bu yana enerji tasarrufu, hem aile ekonomisi hem de ülke ekonomisi açısından önemlidir. Bu kampsam da öncelikle evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız elektrikli aletlerimizin tükettiği enerji miktarına dikkat etmeliyiz. Bu noktada alacağımız küçük önlemler, büyük tasarruf sağlamaktadır.” dedi.

 

İsraf yapılmaması gerekiyor

 

Açıklamasının devamında çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak için enerji ve enerji kaynaklarından israf yapılmaması gerektiğinin de altını çizen Kemik, “Tüm halkımızın Enerji Tasarrufu Haftası’nı kutluyor, saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Etiketler: bartın, enerji, genç iş adamları, bartın genç iş adamları derneği, egemen kemik, enerji tasarrufu
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09587
0.096212020-02-18 13:30:53