Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KULİSLERDE AV. AYSU BANKOĞLU HEYECANI

Bartın’ın ilk Kadın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu olabilir...

Okunma: 15473

08.05.2018 20:07

aysu bankoğlu, chp, bartın, milletvekili, aday, aday adayı, bartın chp, 24 haziran, seçim, erken seçim, bartın haberler
Facebook'ta Paylaş

24 Haziran genel seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) aday adaylığını açıklayan Av. Aysu Bankoğlu kentte heyecan yarattı.

 

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde CHP Bartın 2. Sıra Milletvekili Adayı olarak siyaset arenasında adından söz ettiren Av. Aysu Bankoğlu’nun CHP’den Bartın Milletvekili aday adayı olduğunu duyurması kentte heyecanla karşılandı.

 

7 Haziran seçimleri öncesinde Milletvekili Adaylarının belirlenmesi için parti delegelerinin oy kullandığı ön seçimlerdeki başarısının yanı sıra CHP Genel Merkezi tarafından 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri olmak üzere her iki seçimde de Bartın Milletvekili Adayı olarak gösterilen Av. Aysu Bankoğlu’nun aday adaylığının adaylığa dönüşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

CHP Genel Merkezinin Bartın genelinde tanınan ve kamuoyunda karşılığı olan adaylarla seçime girme isteği de göz önüne alındığında daha önce iki kez Milletvekili Adayı olarak Bartın halkının arasında olan Av. Aysu Bankoğlu’nun ismi ön plana çıkıyor.

 

Av. Aysu Bankoğlu’nun olası Milletvekili Adaylığı durumunda Bartın TBMM’de ilk kez bir kadın milletvekili ile temsil edilebilir.

 

Öte yandan Av. Aysu Bankoğlu’nun 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği performans ve Bartın halkında bıraktığı sıcak izlenimlerin de Genel Merkez ve Bartın teşkilatlarında olumlu karşılık bulduğu ifade ediliyor.

 

Av. Aysu Bankoğlu 7 Haziran seçimleri öncesinde parti delegelerinin oy kullandığı ön seçim sürecinde başarılı bir kampanya dönemine imza atmıştı. Adaylığının ardından ise saha da çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Av. Aysu Bankoğlu sıcak, samimi ve idealist kişiliği ile tüm seçmenlerin gönlünde taht kurarak her iki seçimde de partisine büyük katkı sağlamıştı.

 

CHP, Av. Aysu Bankoğlu’nun milletvekili adayı olduğu 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinin her ikisinde de 2 milletvekilinin seçildiği Bartın’da 1 milletvekili çıkarma başarısı göstermişti.

 

Etiketler: aysu bankoğlu, chp, bartın, milletvekili, aday, aday adayı, bartın chp, 24 haziran, seçim, erken seçim, bartın haberler
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.18033
0.180662019-12-12 21:31:39