Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KUMLUCA'DA ÇEKİLEN KORKU FİLMİ VİZYONA GİRİYOR

...

Okunma: 6068

10.07.2018 18:59

kapalak kızı, kumluca, kapalak, sinema, film, bartın, vizyon, korku, korku filmi, bartın, kumluca sinema, kumluca korku filmi, bartın korku filmi, bartın film çekimi, bartın tv, bartın
Facebook'ta Paylaş

FSM İletisim  ve Efektif Sanat ortaklığındaki Kapalak Kızı filminin Bartın Kumluca’da ki çekimleri beldede büyük heyecan yaratmıştı.

 

Filmin çekimlerinde Bartın ve Kumlucalı vatandaşlarda rol aldı.

 

Yönetmen koltuğunda Ramazan Özer ve Fatih Gürler’in oturduğu korku türündeki "Kapalak Kızı" filmi 13 Temmuz Cuma günü vizyona girecek.

 

Bartın’da Dervişoğlu Sinemalarında da 13 Temmuz tarihi itibarıyla izlenebilecek korku filmi "Kapalak Kızı" büyük merakla bekleniyor.

 

Filmin hikayesi;

 

Kapalak Kızı, genç bir kızın başına gelen korkunç bir hikayeyi anlatıyor. 1990'lı yıllarda Karadeniz dağlarının arasındaki Giresun'da yaşanan bir olay, birçok kişinin hayatını değiştirir. Okulun güzel hademesi Ayşe, 19 yaşında bir genç kızdır. Sevdiği adamın asker yolunu gözleyen Ayşe, günün birinde okulun müdürü tarafından tecavüze uğrar.

 

Bu olay Ayşe'nin hayallerini yıktığı gibi, kendi canını da almasına sebep olur. Utancından kendi canını alan Ayşe'nin yaslı annesi için bu acı dayanılmaz olur. Kızının intikamını almaya kararlı olan acılı anne, okul müdürüne büyü yaptırır.

 

Ancak her kötülüğün sahibine dönmesi gibi, annesinin yaptırdığı büyü de Ayşe'yi etkiler. Genç kızın ruhu artık okulun bölgesine hapsolmuştur. Ayşe'nin ruhunun öğrenciler tarafından görülmeye başlanması üzerine okul terk edilir. Ancak Ayşe, kendisinin ölümüne sebep olan müdürden intikamını almayı başarır.

 

O günden bu yana da Ayşe'nin ruhu bölgede korku salmaktadır. Can Yavuz ve ekibi, Ayşe'nin musallat olduğu okulu bulmak ve paranormal olayları kaydetmek için çıktıkları yolculukta, sık ormanın içinde yol alırken, hazır olmadıkları pek çok dehşete tanıklık edeceklerdir...

 

Yönetmen koltuğunu Ramazan Özer ve Fatih Gürler'in üstlendiği yerli korku filminde başrolleri Can Yavuz, Arifhan Durmuş ve Alperen Demirtaş üstleniyor. Filmin senaryosu ise Gurbet Gurur Cantürk'ün imzasını taşıyor.

 

Etiketler: kapalak kızı, kumluca, kapalak, sinema, film, bartın, vizyon, korku, korku filmi, bartın, kumluca sinema, kumluca korku filmi, bartın korku filmi, bartın film çekimi, bartın tv, bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.48826
0.488592020-02-18 13:51:10