Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KUR'AN KURS SAYILARI ÇOĞALTILACAK

...

Okunma: 3403

24.05.2017 18:13

bartın müftü gündüz, müftü mahmut gündüz, kuran kursu, kuran kursları artacak, kuran kursları çoğalacak, bartın kuran kursu
Facebook'ta Paylaş

 

4-6 yaş arası Kaynarca Fatih, Esentepe ve Kemer Köprü Kur’an Kurslarının yılsonu etkinlikleri Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. İl Müftüsü Gündüz kurs sayılarının çoğaltılacağını söyledi.

 

Bartın’da 4-6 yaş arası Kur’an Kurslarının yılsonu etkinlikleri Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Bartın Valisi Nusret Dirim’in eşi Burcu Dirim’in de katılım sağladığı etkinlikte bir konuşma yapan İl Müftüsü Mahmut Gündüz, “Bugün güzel bir programda beraberiz. Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın birçok hizmetinin yanında birkaç yıldır devam eden güzel hizmeti de görüyoruz.4-6 yaş grubu hususunda başkanlığımız bizi devamlı yönlendiriyor. Kurslarımıza ilginin artması isteniyor. Çok önemli ve zihinlerin çok berrak olduğu bir yaşta çocuklarımıza din ile ilgili bilgiler, sureler, dualar, vatana ve millete hürmet anlamında bir kısım güzel bilgileri aşılamak için yollara koyulduk. Sayın Valimiz bizi gördüğü zaman sürekli ‘4-6 yaş grubunu ne yaptınız?’ sorusunu soruyor. Gerçekten böyle bir soru bizi çok mutlu ediyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda kurslarımızın sayısını çoğaltacağız. Bu milletin evlatlarına Allah’ı, Peygamberi, vatanı, milleti ve manevi değerleri anlatalım istiyoruz.” Dedi.

 

Konuşmaların akabinde etkinlikte öğrenciler tarafından şiirler, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Amenerrasulü, Ayetel Kürsi Duası, Fatiha Suresi okundu.

 

Etkinliklerde minik öğrencilerin ailelerin de heyecan ve mutluluk içinde programları takip ettikleri  gözlendi.

Etiketler: bartın müftü gündüz, müftü mahmut gündüz, kuran kursu, kuran kursları artacak, kuran kursları çoğalacak, bartın kuran kursu
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.17489
0.175282019-09-20 21:26:33