Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KURUCAŞİLE'DE MHP RÜZGARI...

KURUCAŞİLE'DE MHP RÜZGARI.

Okunma: 687

21.02.2019 16:45

Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın beraberinde MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin’le ilçede resmi kurumlara ziyaretlerde bulunurken esnaf ve vatandaşlarla da bir araya geldiler.
 
 
31 Mart yerel seçimlerinin en iddialı adayları arasında yer alan MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin ilçedeki temaslarını ve seçim çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’la birlikte ilçede bir dizi ziyaretlerde bulunan MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Özekin Kurucaşile halkının partisine ve şahsına gösterdiği destekten dolayı mutlu olduğunu ve Kurucaşile’yi hep birlikte güzel yarınlara taşıyacaklarını söyledi.
 
 
MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Kurucaşile’de ki ziyaretlerine eşlik etti. Akın ve Özekin ilk olarak Kaymakamlık ziyareti gerçekleştirdiler. Kaymakam Burak Bozkurt Gürses’in makamında ağırladığı Başkan Akın ve Başkan Adayı Özekin Kurucaşile’nin genç ve çalışkan bir kaymakama sahip olduğunun altını çizdiler.
 
 
Akın ve Özekin daha sonra Kurucaşile İlçe Emniyet Amirliğine ziyarette bulundular. İlçede görev yapan emniyet teşkilatı mensuplarının üstün gayretleri vesilesiyle Kurucaşile’nin güven ve huzur dolu bir ilçe olduğuna değinen Akın ve Özekin bu gayretlerinden dolayı tüm emniyet teşkilatı personeline teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar dilediler.
 
 
Resmi kurumların yanı sıra Kurucaşile esnafları ve vatandaşlarıyla da bir araya gelen Başkan Akın ve Başkan Adayı Özekin vatandaşlarla sohbet edip Kurucaşile’nin ihtiyaçları hakkında görüş alışverişlerinde bulundular.
 
 
Akın: “Özekin kardeşimizin büyük hayalleri var”
 
 
Kurucaşile ziyaretinde vatandaşların büyük ilgisi ile karşılanan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Arkadaşlarımızla beraber Kurucaşile’de ziyaretlerde bulunduk. MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayımız Sinan Özekin’le birlikte vatandaşlarımızla buluştuk. Kurucaşile’de yaşayan vatandaşlarımızın gözünde Kurucaşile’nin nelere ihtiyaçları var bunları dinledik. MHP’li bir belediye olarak Bartın’da birçok yeniliğe imza attık. Yaptığımız çalışmalar şehirde fark yaratan çalışmalar oldu. Halkın takdirini kazanırken birçok ödülde aldık. Bunlarla elbette gurur duyuyoruz ama hiçbirini yeterli görmüyoruz. Daha fazla  çalışmak ve daha fazla hizmet sağlamak istiyoruz. Kurucaşile MHP Belediye Başkan Adayımız Sinan Özekin kardeşimizde Kurucaşile’ni bir evladı. Kurucaşile’de yetişmiş ve yaşamını bu ilçede sürdüren Özekin kardeşimizin Kurucaşile için büyük hayalleri var. Denizle ve yeşille iç içe olan bu ilçenin çok daha iyi yerlerde olması gerekiyor. Adayımız Sinan Özekin’in bu konuda projeleri hazır. Bizde kendisini her konuda destekleyeceğiz. Kurucaşile’ye güzellikleri hep birlikte kazandıracağız. Bugün gördük ki Kurucaşile halkı ilçelerinin gelişmesini istiyor. Turizmden yeterli payı almasını istiyor. Tüm bunlar planlı ve programlı belediyecilikle olacak işler. Adayımız Sn. Sinan Özekin’e de muazzam bir destek ve ilgi var. Kurucaşile halkının partimize ve adayımız Özekin’e vereceği destek ile Kurucaşile kısa sürede büyük bir değişim yaşayacak. Biz buna inanıyor ve Özekin kardeşimizin her konuda yanında olduğumuzu da belirtmek istiyorum.” dedi.
 
 
Özekin: “İlçemizi hayallerine hep birlikte taşıyacağız”
 
 
MHP Kurucaşile Başkan Adayı Sinan Özekin’de açıklamasında, “Bugün Bartın Belediye Başkanımız Cemal Akın’la birlikte Kurucaşile’de resmi kurumları ve esnaf dostlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla da bir araya gelerek sohbetlerde bulunduk. Bartın Belediye Başkanımız Cemal Akın’a ve şahsıma gösterilen ilgiden dolayı öncelikle Kurucaşile halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha önce birçok kez belirttiğimiz gibi 31 Mart Kurucaşile için değişimin başlangıç tarihi olacak. Kurucaşile ilçemizi hayallerine hep birlikte taşıyacağız. Çıktığımız yolda şahsıma ve partime verilen desteğin her geçen gün daha da arttığını görüyorum. Bize inanan Kurucaşile halkını asla mahçup etmeyeceğiz. Verecekleri şansı en iyi şekilde değerlendirecek ve Kurucaşile’yi ayağa kaldıracağız.” dedi.
 
https://www.facebook.com/bartintv/videos/303354367047999/
 
 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0414
0.041792020-05-28 07:13:27