Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
KURUCAŞİLE’DE MHP ADAYI ÖZEKİN’E TAM DESTEK...

KURUCAŞİLE’DE MHP ADAYI ÖZEKİN’E TAM DESTEK.

Okunma: 583

27.02.2019 11:33

Facebook'ta Paylaş

MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin ilçede partisine ve şahsına verilen desteğin her geçen gün arttığını ifade ederek, “Girişimci ve yenilikçi belediyecilik anlayışıyla hedefimiz Kurucaşile’yi hak ettiği noktaya taşımak. Bu hedefe giden yolda halkımızın desteğini de tam olarak arkamıza almış durumdayız. Tüm Kurucaşile halkına desteklerinden dolayı teşekkür ediyor ve ilçemizi hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağımızın sözünü veriyorum”. dedi.
 
Bartın’ın Kurucaşile ilçesinde MHP Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin şahsına ve partisine gösterilen desteğin her geçen gün daha da artığını söyledi.
 
Kurucaşile’nin geleceği değişecek
 
Girişimci ve yenilikçi belediye hizmetleri ile Kurucaşile’yi hak ettiği noktaya taşımakta kararlı olduklarını kaydeden MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Sinan Özekin, “Kurucaşile ilçemiz ne yazık k i yıllardır unutulmuş ve arka planda kalmış bir ilçe. Amasra, Çakraz ve Cide her yıl on binlerce turist ağırlarken ilçemiz ise turizmden yeterli payı alamıyor. Bu tablonun değişmesi gerekiyor. Bu tablonun değişmesi içinde belediyecilik anlayışının değişmesi gerekiyor. Mevcut anlayışın ilçemize hiçbir şey kazandıramadığı ortada. Bu anlayışın değişmesi noktasında halkımız kararlı. Şahsıma ve partime verilen destek her geçen gün artıyor. Kurucaşile halkının desteği halkımızın söz konusu anlayışı değiştirmekte ne kadar kararlı olduğunu bizlere gösteriyor. 31 Mart seçimleriyle Kurucaşile’de belediyecilik anlayışıyla birlikte Kurucaşile’nin geleceği de değişecek. Esnafımızı, vatandaşımızı düşünerek, Kurucaşile’nin geleceğini düşünerek atacağımız adımlar ve vereceğimiz hizmetlerle bu değişimin kazananı halkımız olacak.” dedi.
 
Projelerimizle, girişimciliğimizle hareket edeceğiz
 
Turizm başta olmak üzere ahşap tekne imalatı konusunda da girişimci bir belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini söyleyen MHP Kurucaşile Belediye Başkan Adayı Özekin, “İlçemiz ahşap tekne imalatı konusunda neden bir numara olmasın? Bu konuda mayamız sağlam. Bilgi ve tecrübemiz sağlam. Ham madde konusunda yeterli kaynak elimizin altında. Sadece bölgemizde değil Türkiye’de bir numaralı ahşap tekne imalat merkezi olmak için atacağımız adımlar var. Kurucaşile’yi hem turizm merkezi hem de ahşap tekne imalatı merkezi yapmak için projelerimizle, girişimciliğimizle hareket edeceğiz. Ahşap tekne imalatında markalaşan bir ilçe olduğumuzda ilçemizin geleceği değişecek. Bu alanda önemli yatırımlarda almaya başlayacağız. Tüm bunların önündeki engelleri halkımız 31 Mart’ta ortadan kaldıracak. Kurucaşile hizmet ve girişimci bir ruh taşıyan belediyecilikle tanışacak. Kurucaşile’nin yarınları güzel olacak ve güzel yarınlar hepimizin olacak” dedi.
 
Kurucaşile Limanı ekonomimize katkı sunacak
 
Kurucaşile’ye yatırımcı çekmek içinde ellerinden gelen gayreti göstereceklerini de söyleyen Başkan Adayı Özekin, “Kurucaşile’miz bir liman bölgesi. Tüm doğal güzelliklerimiz de olduğu gibi limanımızı da amacına uygun kullanamıyoruz. Limanımız Kurucaşile’ye yatırımcı çekmek için elimizdeki en büyük kozlardan birisi. Göz ardı edilmemesi gereken konulardan biri olan Kurucaşile Limanı göreve geldiğimizde atacağımız adımlarla Kurucaşile ticareti ve ekonomisine daha fazla katkı sunacak.” dedi.
 
Halkımızın desteği motive ediyor
 
Şahsına ve partisine gösterilen destek içinde Kurucaşile halkına teşekkür eden Özekin, “Kurucaşile hepimizin. Kurucaşile’nin yarınları bizlerin olduğu kadar çocuklarımızın ve torunlarımızın yarınları. Bunun bilincinde hareket ederek Kurucaşile’yi hak ettiği yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Halkımızın her geçen gün artan desteğini görmek bizleri mutlu ve motive ediyor. Halkımızın takdirleri ve destekleriyle Kurucaşile’de birbirinden güzel çalışmalara imza atacağız. Bunun için göreve hazırız. Ben değil biz diyerek çalışacağız ve hep birlikte Kurucaşile ilçemizi umut dolu yarınlara ulaştıracağız.” dedi.
 
https://www.facebook.com/bartintv/videos/862457550789368/
 
https://www.facebook.com/bartintv/videos/2217898258302933/
 
 

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04073
0.041142020-05-27 02:43:31