Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MALİYETİ 1 MİLYAR 550 MİLYON TL

Milletvekili Tunç çalışmalarla ilgili bilgiler verdi...

Okunma: 7385

06.12.2017 20:49

bartın, kurucaşile, yol, duble yol, milletvekili yılmaz tunç, ak parti, bartın, tünel, çalışma, inceleme
Facebook'ta Paylaş

“KURUCAŞİLE YOLUNDA DEV YATIRIMLARA İMZA ATIYORUZ”

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Kurucaşile yolunda inşaat çalışmaları başlayan T-5 tünelinde, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Sinan Özekin, İl Genel  Meclisi Üyesi Murat Erfındık ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte incelemelerde bulunarak, çalışanlara kolaylıklar diledi.

 

 Kurucaşile yolunda 5 tünelden biri olan Şeyhler Köyünde inşaat çalışmaları başlayan 3150 metre uzunluğundaki T-5 tünelinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgi alan Milletvekili Tunç, Bartın-Kurucaşile yolunda dev yatırımlara imza attıklarını söyledi. Bartın-Kurucaşile arası 60 kilometrelik yolun tamamlandığında 46 kilometreye düşeceğini belirten Milletvekili Tunç, 13 kilometre gidiş 13 kilometre dönüş toplam 26 kilometre uzunluğunda 5 adet tünel inşa edilmiş olacağını, tünellerden Çakraz ve Cumayanı tünellerinin tamamlandığını, Dizlermezeci tünelinin devam ettiğini, Karaman ve Tekkeönü tünel inşaatlarına da başlandığını söyledi. Tunç, Bartın-Kurucaşile yolunun toplam 1 milyar 550 milyon liraya malolacağını sözlerine ekledi.

 

Milletvekili Tunç, dev yatırımlar için Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Etiketler: bartın, kurucaşile, yol, duble yol, milletvekili yılmaz tunç, ak parti, bartın, tünel, çalışma, inceleme
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04507
0.045492020-05-27 08:42:45