Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MANAV'DAN AVRUPA YORUMU...

Yeniden dirilişten korktuklarını görüyoruz...

Okunma: 3417

13.03.2017 17:18

ak parti, hüseyin manav,
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Bartın Mart Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı Bartın Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Başkanı Hüseyin Manav, 22’inci dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, eski il başkanları, teşkilat başkanları, il genel meclis ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

 

İl Danışma Meclis Toplantısının Divan Başkanlığını Av. Sanem Çöme Taşdemir, Divan Başkan Yardımcılığını Zeliha Kaya yaparken Divan Üyeleri ise Selvi Yanık ve Gökhan Bildik’ten oluşurken toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav Avrupa’nın da güçlü Türkiye istemediğini söyledi.

 

Manav: “Halkımızın oylarına sunuyoruz”

 

16 Nisan’da ülkenin bu milletin kaderini değiştirecek bir halk oylamasına gidildiğini ifade eden İl Başkanı Manav, “Hızlı karar alma hızlı icraat anlamında parlamenter sistemden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi halkımızın oylarına sunuyoruz. Yaklaşık birkaç aydır özellikle son 15-20 gündür hummalı bir şekilde insanlarımızla buluşarak Anayasa değişikliği paketinde neler var, neler yok, neden evet demeliyiz, hayır diyenler neden eksik ve yalan söylüyorlar bunları anlatmaya çalışıyoruz. Bir bilgiyi eksik vermek ya da yanlış yönlendirmekte insanlara yalan söylemektir bundan dolayı yalan söylüyorlar diyorum. Bu anayasa değişikliğinin daha tasarı ve teklif aşamasından bugüne gelinen sürece kadar çok büyük emekleri geçen ve bu konuda belki de herkesten daha çok bilgi sahibi olan Sayın Vekilimiz bizlere bu değişikliğin neler getirdiğini anlatacak. Ülkemize neler kazandıracak hepsini tek tek anlatacak.” Dedi.

 

“Avrupa’da ki sözüm ona dostlara ne oluyor?”

 

Hollanda’da yaşananlara değinip Avrupa’nın güçlü Türkiye istemediğini kaydeden Manav, “Değerli arkadaşlar içeride hayır diyenler belli. Yetmedi iki gündür Almanya ve Hollanda’da yaşananları hep birlikte takip ettik. Dışişleri Bakanımızın uçağına iniş izni verilmiyor. Bir ülkedeki yabancı konsolosluk toprakları o yabancı ülkenin malıdır. Yani Hollanda’da ki Rotterdam büyük elçiliği Türk topraklarıdır. Bizim Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımızın Hollanda’da ki kendi toprağımız sayılan Rotterdam Büyük Elçiliği’ne girişi engelleniyor. Hadi bizim çevremizdeki hayırcılar kendi kafalarına göre hayır diyorlar da… Hollanda’da ki, Avrupa’da ki sözüm ona dostlara ne oluyor? İşte hayırın ne kadar hayırsız olduğu ve evetin bu millet için, bu milletin geleceği için ne kadar önemli olduğu ortadadır. İçeride çalışarak iktidara gelemeyeceklerini bilenlerin aleyhinde olduğu gibi Avrupa’nın da aslında bizim güçlü hükümet, icraat organından ve dolayısıyla bunun Türkiye’ye sağlayacağı istikrardan, büyümeden, yeniden dirilişten ne kadar çok korktuklarını görüyoruz. O halde doğru karar evet.” Şeklinde konuştu.

Etiketler: ak parti, hüseyin manav,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12803
0.128512020-02-20 21:05:42