Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MANAV'DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

...

Okunma: 3336

05.05.2018 16:12

hüseyin manav, aday adayı, milletvekili, 24 haziran, bartın, ak parti, ak parti bartın, aday adaylığı, temayül, milletvekili aday
Facebook'ta Paylaş

MANAV: “TÜM TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZIN SAHA DA OLMASI LAZIM”

 

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Hüseyin Manav aday adayları toplantısında yaptığı konuşmada Türkiye’nin çok önemli bir seçim sürecine girdiğine değinerek, “Bu seçim çok önemli ve tüm teşkilat mensuplarımızın saha da olması lazım” dedi.

 

15 Temmuz sürecinde AK Parti İl Başkanlığı görevinde bulunan ve 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili Aday Adayı olan Av. Hüseyin Manav aday adayları tanıtım toplantısında teşkilatlara sahada olun çağrısı yaptı.

 

Konuşmasının başında kısaca kendini tanıtan Milletvekili Aday Adayı Manav, “Biz siyasete gözümüzü AK Parti’de açtık. 2003 kongresinde İl Başkan Yardımcısı olarak başlayan siyaset serüvenimiz 2004 yerel seçimlerinde Bartın Belediye Başkan Aday Adayı oldum. O dönemde en genç aday adayıydım. İl Genel Meclis Üyesi olarak o seçimlere girdik ve 2009 yıllarına kadar İl Genel Meclisi, 2007-2009 yılları arasında İl Genel Meclis Başkanı olarak görevimizi sürdürdük. 2014 yerel seçimleri, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde SKM Başkanı olarak görev aldım. 10 Ocak 2015’te İl Başkanlığı Görevi bize tebliğ edildi delegelerimiz ve parti büyüklerimiz tarafından. Yaklaşık 3 yıla yakın süreçte bu görevi tüm teşkilat mensuplarımızla büyük bir onur ve gururla yürüttük. Bu 3 yıla yakın sürece 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri, 1 Kasım 2015 Genel Seçimleri, 16 Nisan 2017 anayasa değişikliği referandumunu sığdırdık. Arada bu ülkenin ekmeğini yemiş ve bu ülkeye ihanet etmiş FETÖ hainlerinin kalkıştığı darbe girişimini hep birlikte savuşturduk. AK Parti ve teşkilatları öncülüğünde 29 gün boyunca Türkiye’nin her yerinde demokrasi nöbetleri ile demokrasimize, milli irademize, hükümetimize, bayrağımıza ve ezanımıza sahip çıktık. Yeni dönemde Milletvekili Aday Adaylığını düşüncemiz dolayısıyla yeniden aday olmadık.” dedi.

 

Neden AK Parti? Neden Recep Tayyip Erdoğan sorusuna da açıklık getirerek konuşmasını sürdüren Manav, “Recep Tayyip Erdoğan’ı gördük, sevdik, gönül bağı kurduk ve bu günlere kadar geldik. Siyasete burada başladık ve burada da bitiririz. Bu ülkenin Recep Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var çünkü; O’ndan daha etkin bir lider yok, daha reformist bir lider yok, mazlum coğrafyaların savunucusu olan başka bir lider yok. Milletin adamı olan başka bir lider daha yok., Gençlere önem veren, seçme ve seçilme yaşını 18’e indiren başka bir lider daha yok. Ekonomik istikrarı sağlayan, 16 yıldır Türkiye’ye çağ atlatan başka bir lider yok. Milli birlik ve beraberlikten söz eden başka birisi yok. Azalan dışa bağımlılığı bu ülkeye kazandırmış başka bir lider yok. Hem içerde hem dışarıda terörle etkin mücadele eden başka bir lider yok. Ve en önemlisi de ‘Dünya 5’ten büyüktür’ deyip dünyadaki bütün mazlum coğrafyaların umudu olmuş başka bir lider  de yok. Biz bunun için Recep Tayyip Erdoğan’ın neferleriyiz, AK Parti’nin neferleriyiz. Aday olup olmamızın da hiçbir önemi yoktur. Aday adayı arkadaşlarımızın her birisi Bartın’ı, AK Parti’yi ve Türkiye’yi temsil edebilecek beceridedir. İlk defa Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi gibi bir seçim var. Bu seçim çok önemli ve tüm teşkilat mensuplarımızın saha da olması lazım. Sizlerden tek isteğim budur.” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: hüseyin manav, aday adayı, milletvekili, 24 haziran, bartın, ak parti, ak parti bartın, aday adaylığı, temayül, milletvekili aday
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.00862
1.009092020-05-28 17:51:42