Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MECLİS ZAN ALTINDA KALMIŞTIR

...

Okunma: 4357

06.01.2017 21:27

ilker camcı, ak parti, belediye meclisi,
Facebook'ta Paylaş

Bartın Belediyesi Meclis Üyesi İlker Camcı Belediye Meclis toplantısında yaşanan tartışmaların meclisi zan altında bıraktığını söyledi.

Bartın’a daha iyi hizmet etmek adına birlik beraberlik içerisinde çalışmanın önemli olduğunu ve bunu da ilke olarak edindiklerini kaydeden AK Partili Meclis Üyesi Camcı açıklamasında şu ifadelere yer verdi,  “Bizler sadece bize oy verenlerin değil MHP’ye oy verenlerin de CHP’ye oy verenlerin de haklarını savunuyoruz. Onlar adına bütün Bartın halkı adına güzel şeylerin ortaya çıkmasını istiyoruz, doğrunun bulunmasını istiyoruz. Onun için fikrimizi beyan ediyoruz, oylamalara katılıyoruz, komisyonlarda görev alıyoruz ama maalesef başta arkadaşlarımız ve arkadaşlarımız şahsında bizlere daha da önemlisi halkımıza bir hakaret yapılmıştır bir Belediye Meclis Üyesi tarafından ve ne yazık ki kendisi de Belediye yönetimin de Belediye Başkan Vekili olarak bulunmaktadır ve Belediye Başkanı da maalesef bu olayda seyirci kalarak böyle bir mizansene ortak olmasından dolayı çok üzüldük. Her iki ismi de şiddetle ayrı ayrı kınıyoruz.

 

Bizler hepimiz Bartın halkına hizmet için geldik. Nasıl Bartın’a bir çivi daha fazla çakılabilir onun derdindeyiz ve AK Parti adına da bizler Bartın Belediyesi’nde görev aldık. Böyle tartışmalar yerine Bartın’da daha nasıl hizmet edebiliriz bunun tartışmasını yapsaydık. Bizler de hükümetiz elimizden gelen her türlü desteği Bartın Belediyesi’ne vermek istiyoruz, veriyoruz da gerekli yatırımları da yapıyoruz. Ama bazı şeylerde mesela bizim yanan bir çöplüğümüz var. Bu çöplük Bartın Belediyesi sınırları içerisinde fakat Bartın Belediyesi bu konuya çözüm bulamadı Sayın Milletvekilimiz, hükümetimiz ve İl Başkanımızın önderliğinde Bakanlık’la konuşuldu gerekli yerlere temas yapıldı ve Bartın’a katı atık bertaraf tesisimizi kazandırmak için hizmet etmiş olduk. Yani AK Parti’nin yaptığı yatırımlar fersah fersah büyük yatırımlardır ve bunları Bartın halkı da görüyor. Bunları Belediye adına da yapsak daha iyi hizmetler çıksa ama maalesef bunları konuşacağımız yerde, sen bana bunu dedin şeklinde sert konuşmalarla biz nasıl bu birlik beraberliği sağlayacağız?

 

Eğer bizler AK Parti Grubu olarak farklı düşünceler içerisinde olsaydık sizin önünüze bunun gibi konularla da gelebilirdik. Ama gelmedik. Demek ki hep yapıcı olmuşuz, Bartın’ın menfaatini ön planda tutmuşuz, seçildikten sonra siyasi kimliğimizle değil de Bartın’a hizmet adına görev yapmaya çalışmışız. Son günlerde su zammı çok konuşuluyordu. Bizler de ‘suya zam yapmayalım’ dedik ama kendileri bırak zam yapmamayı enflasyon oranının kat be kat üstünde zam yaptılar. Dolayısıyla her şey açık olarak sizlerin de gözü önünde cereyan ediyor. Ben de şahsım adına üzüldüğümü söylemek istiyorum. Bu bizlere değiş Bartın halkına yapılmış bir saygısızlıktır. Ben inşallah söylemlerini düzelteceklerini ve inşallah Bartın’a bu şekilde değil de hizmetler yönünde hep beraber ortak hareket edeceğimiz inancımı kaybetmek istemediğimi söylemek istiyorum.”

Etiketler: ilker camcı, ak parti, belediye meclisi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.46999
1.47042020-01-19 07:20:40