Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MEKİKLİ YENİDEN BARTIN'DA

...

Okunma: 4367

11.11.2016 13:24

bartın, akçakoca, sgk, ayhan mekikli, akçakoca, cüneyt yemenici, mehmet özer,
Facebook'ta Paylaş

Düzce Akçakoca  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İlçe Müdürü Ayhan Mekikli Akçakoca'dan Bartın SGK İl Müdür yardımcılığına atandı.

 

Geçmiş yıllarda da Bartın’da görev yapan ve başarılı çalışmalarıyla tanınan Mekikli, "26 Ocak 2015 tarihinden bugüne kadar Akçakoca SGK merkez Müdürlüğü görevinde bulunmaktayım, Bartın Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcısı görevine atanmam sebebiyle ilçe müdürlüğü görevinden ayrılıyorum. Akçakoca halkına hizmet etmekten gurur duydum, insanlar gibi görevlerde fanidir. Bu geçici görev ve makamlar millete hizmetkarlık yeridir. Akçakoca benim müdür olarak çalıştığım ilk görev yerim olduğu için Akçakoca'yı ve Akçakoca halkını unutmayacağım. 2 yıla yakın çalışma süresi içinde başta Akçakoca Kaymakamımız Mehmet Özer'in belediye başkanımız Cüneyt Yemenici'nin, daire amirlerimizin, çalışma arkadaşlarımızın ve Akçakoca halkının büyük desteğini gördüm kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.

 

ABA Medya ailesi olarak Bartın SGK İl Müdür Yardımcılığına atanan Ayhan Mekikli’ye Bartın’da ki görevinde başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Etiketler: bartın, akçakoca, sgk, ayhan mekikli, akçakoca, cüneyt yemenici, mehmet özer,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

4.92665
4.927122020-07-13 04:59:13