Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MEKTUP ARKADAŞLARI İLE BULUŞTULAR...

...

Okunma: 3123

31.05.2017 14:31

Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Keçiören Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mektup arkadaşları, sevgi köprüsü projesi, anıtkabir, ankara, bartın valiliği, keçiören kaymakamlığı, amasra
Facebook'ta Paylaş

Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Keçiören Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı arasında gerçekleştirilen “Sevgi Köprüsü Projesi” kapsamında 9 öğrenci  Vakıf Çalışanları eşliğinde mektup arkadaşlarıyla Ankara’da buluştu.

 

Çeşitli yaş gruplarındaki öğrenciler arasında Mart ayından itibaren mektup arkadaşlığı başlamış, birbirlerini hiç tanımadıkları halde mektuplaşmaya devam eden çocuklar kültür etkileşimini arttırmak için gönüllü olmuşlardı.

 

Geçtiğimiz ay içerisinde Ankara Keçiörenli öğrenciler Bartın’a gelerek mektuplaştıkları Bartınlı öğrencilerle buluşmuşlardı. Bartın’da Vali Dirim’i ziyaret eden öğrenciler Vakıf Personelleri ve rehber eşliğinde Amasra ilçesine giderek burada tarihi ve turistlik mekânları gezmişlerdi.

 

Proje ile  dezavantajlı çocuklara manevi destek  sağlandı

 

Mektup arkadaşları ile ikinci kez Ankara’da buluşan çocuklar birbirlerini sevinçle karşılarken Vakıf Personelleri eşliğinde önce Anıtkabir, ardından eski TBMM Binası, daha sonra Ankara Kalesi, son olarakta Keçiören’de bulunan teleferik turuna katıldılar.

 

Daha sonra birlikte akşam yemeği yiyen öğrencilere Keçiören Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hediyeler takdim edildi.

Etiketler: Bartın Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Keçiören Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, mektup arkadaşları, sevgi köprüsü projesi, anıtkabir, ankara, bartın valiliği, keçiören kaymakamlığı, amasra
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.1218
0.122112020-05-25 10:45:21